Doplnit informace

út 5. 5. 2015 koncert

Portico + Jono McCleery

Lucerna Music Bar, Praha 1 ukázat na najít ubytování

Portico + Jono McCleery
Jak se vám akce líbila?
Pro Portico byl rok 2014 zlomový. Poté, co kapelu opustil na začátku srpna Keir Vine, rozhodla se trojice Duncan Bellamy, Milo Fitzpatrick a Jack Wyllie změnit název z Portico Quartet na Portico. Téměř vzápětí oznámili podpis smlouvy s prestižním labelem Ninja Tune a vydání nové desky Living Fields. Ta vyjde 6. dubna 2015 u Ninja Tune a jen o měsíc později 5. května přivezou Portico nové album do... (více)

Web akce: www.musicbar.cz/program/portico-uk

Pro Portico byl rok 2014 zlomový. Poté, co kapelu opustil na začátku srpna Keir Vine, rozhodla se trojice Duncan Bellamy, Milo Fitzpatrick a Jack Wyllie změnit název z Portico Quartet na Portico. Téměř vzápětí oznámili podpis smlouvy s prestižním labelem Ninja Tune a vydání nové desky Living Fields. Ta vyjde 6. dubna 2015 u Ninja Tune a jen o měsíc později 5. května přivezou Portico nové album do pražského Lucerna Music Baru. Jako host se s Porticem představí britský zpěvák Jono McCleery, jenž se podílel na nahrávání novinky.Současná hudba Portico klouže na vlně zvukové halucinace, vydává se vstříc dalekým neprobádaným místům a přistává někde mezi strukturovanými popovými skladbami a rozpadajícím se ambientem. Čtvrtá studiovka Living Fields je plná reverbem nasáklých klavírů, studiového hluku, bicích smyček, jež odměřeně porcují prostor kolem arpeggia synťáků a elektronické basy. Vysoko nad tím vším bdí atmosférické vokály hostů Jono McCleery, Joe Newman (alt-J) a Jamie Woon.

Web akce: www.musicbar.cz/program/portico-uk


Vystupující interpreti

  • Portico
  • Jono McCleery

Články k akci Portico + Jono McCleery

Další akce

Deep Purple

po 22.5.

Deep Purple

O2 Arena, Praha

út 10.1.

Simon Keenlyside: Blue Skies

Obecní dům, Praha   Koupit vstupenky

The Beach Boys

so 10.6.

The Beach Boys

Kongresové centrum Praha, Praha

Sinatrology

po 12.12.

Sinatrology

Boby Centrum, Brno   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Portico + Jono McCleery

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.