Doplnit informace

pá 15. 5. 2015 koncert

Med School: Etherwood + Keeno + Anile + další

Roxy, Praha 1 ukázat na najít ubytování

Jak se vám akce líbila?
Pozor! Bílé pláště navléct, stetoskop na krk. Do Prahy se blíží nejznámější drum&bassová lékařská akademie v čele s nejpilnějšími studenty. Sesterský label Hospitalu Med School, vychovávající žhavé talenty, přiváží poprvé do ČR svou label night. Vystoupí Etherwood, Keeno, Anile, BOP, Mullett doplnění o MC Ruthless. Indexy s sebou!O diagnóze zde není pochyb. Med School trpí chorobnou touhou vychová... (více)

Web akce: www.roxy.cz/med-school-w-etherwood-keeno-anile-bop-mullett-mc-ruthless

Pozor! Bílé pláště navléct, stetoskop na krk. Do Prahy se blíží nejznámější drum&bassová lékařská akademie v čele s nejpilnějšími studenty. Sesterský label Hospitalu Med School, vychovávající žhavé talenty, přiváží poprvé do ČR svou label night. Vystoupí Etherwood, Keeno, Anile, BOP, Mullett doplnění o MC Ruthless. Indexy s sebou!O diagnóze zde není pochyb. Med School trpí chorobnou touhou vychovávat nové talenty drum&bassu a častými sklony k experimentům. U studentů tohoto typu pozorujeme chorobné tendence posouvat hranice žánru do míst, kde by je málokdo čekal a až patologickou snahu o nový přístup k elektronické hudbě.Od roku 2006, kdy Tony Colman (London Elektricity) založil Med School jako sesterský label Hospital Recordings, se v lavicích vystřídal nespočet vykutálených studentů jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood, Keeno a mnoho dalších. Smyslem je přinést experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure, která dává příležitost novým talentům a zvukům.V čele mediků bude stát Etherwood, který si svým stejnojmenným albem v listopadu 2013 a úžasným vystoupením v březnu 2014 nekompromisně získal domácí fanoušky. Na jaře chystá další album a je jasné, že v květnu si ho vychutnáme naživo.

Web akce: www.roxy.cz/med-school-w-etherwood-keeno-anile-bop-mullett-mc-ruthless


Vystupující interpreti

  • Etherwood
  • Keeno
  • Anile
  • Bop
  • MC Ruthless
  • Mullett

Další akce

Digitalism

st 16.11.

Digitalism

Fléda, Brno   Koupit vstupenky

so 19.11.

Middledark + Imseti

Klub 007 Strahov, Praha

Autechre

st 9.11.

Autechre

Meetfactory, Praha   Koupit vstupenky

Tata Bojs

st 1.2.

Tata Bojs

Metro Music Bar, Brno

Doplnit informace k akci Med School: Etherwood + Keeno + Anile + další

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.