koncert Faith No More

Faith No More

Faith No More

st 10. červen 2015 uskutečněná akce
AEGON aréna NTC, BRATISLAVA Najít ubytování
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o koncertu
FAITH NO MORE V BRATISLAVE!
Ich hudba prežila päť amerických prezidentov, svetové vojny, ekonomické krízy, revolučné hnutia a v neposlednom rade aj nepokoj v dušiach samotných členov. Po 22 rokoch sa do Bratislavy vracia kultová kapela Faith no More. Pätica na čele s ikonickým Mikom Pattonom vystúpi 10. júna 2015 v bratislavskej Aegon Arene.
Vystúpenie Faith no More v amfiteátri na Búdkovej ceste v Bratislave v roku 1993 bola takmer revolučná udalosť v životoch celej jednej generácie. Koncertný návrat preto znamená veľmi veľa. Silná základňa slovenských fanúšikov sa môže tešiť na hity ako Easy, Midlife Crisis, Epic, Small Victory, Ashes to Ashes, či Digging the grave. Kapela na aktuálnom turné podporí aj vydanie nového albumu Sol Invictus, ktorý vychádza v máji tohto roka. Z novinky už stihol zaujať pozornosť singel Motherfucker.
Turné Faith No More sa začalo vo februári v Japonsku a zatiaľ posledný plánovaný koncert je na august v kanadskom Montreale. Faith no More účinkujú na koncertoch v zostave Mike Patton, Bill Gould, Roddy Bottum, Mike Bordin a Jon Hudson. Sol Invictus je siedmy radový album a prvá regulérna nahrávka od roku 1997, kedy uzrel svetlo sveta “Album of the year” s fotografiou T.G. Masaryka na obale. Partia muzikantov si následne dopriala oddych na niekoľko rokov, aby sa v roku 2009 vrátili v životnej forme.
Nemáš v čem jít na Koncert?

Tak mrkni na trika a kalhoty na ZOOTu! Nebo rovnou na nejlepší kousky do výprodeje a udělej si radost. A nejlepší boty najdeš na Footshopu.cz.

nakoupit na Zootu

Lineup

Faith No More
AEGON aréna NTC BRATISLAVA Najít ubytování na Booking.com
ne 9. duben 19:00
Britští psychedelici Temples přijíždějí poprvé do Prahy. 9. dubna 2017 vystoupí...
Koupit vstupenky
Út 21. březen 20:00
Amy Macdonald vydává zbrusu nové album ‘Under Stars’, které vychází 17. února 20...
Koupit vstupenky
Čt 23. březen 20:00
Fléda, Brno
Každé vystoupení estonské rap star Tommyho Cashe je nepředvídatelná show, ve kte...
Koupit vstupenky

více akcí