Adventní gospely 2015: Stella Jones & The Christmas Gospel Singers

Adventní gospely 2015: Stella Jones & The Christmas Gospel Singers

Adventní gospely 2015: Stella Jones & The Christmas Gospel Singers

Út 22. prosinec 2015
Lajkni a nic ti neuteče.
Jak se vám akce líbila?

Stella Jones & The Christmas Singers je soubor, který se prostřednictvím svých výkonů snaží o dokonalejší pochopení tak inspirativní hudby, jakou je Gospel. Přijďte rozptýlit předvánoční shon a naladit se na tu pravou sváteční náladu ve společnosti tohoto souboru 22.12.2015 od 19,30 v Katedrále Petrov.

Koncerty tohoto souboru jsou jedním slovem dechberoucí! Hlavním tématem každého jejich vystoupení je spojování lidí i národů dohromady. Energické písně plné naděje oslovují srdce každého diváka a jejich bohaté harmonie i zvuk jsou vždy velmi inspirativní.

Oceňovaná gospelová skupina The Christmas Gospel Singers již okouzlila svými pěveckými výkony diváky po celém světě. Soubor sdružuje řadu talentů s jedinečnými hlasovými schopnostmi, což ve spojení s tradičními gospelovými prvky zaručuje intenzivní zážitek z vystoupení, jehož poselstvím je šířit radost a sdílet lásku ke gospelové hudbě.

Soubor pod vedením Stelly Jones představí nejslavnější písně z repertoáru, jako např. Amazing Grace, Down by the Riverside či Oh Happy Day. Stella Jones má hudbu v genech, její matka byla bluesovou zpěvačkou, otec známým trumpetistou. Již od mala byla obklopena hudbou a uměním jako takovým. V pěti letech dostala od svého otce, trumpetisty Carmela Jonese, první klávesy a od té doby se intenzivně věnuje hudbě. V devíti letech již skládala vlastní písně a začínala vytvářet audio knihy s vlastními malbami a komiksy. V dětství vytvářela také své vlastní loutky.

Poté, co se přestěhovala do Vídně, začala vystupovat v místních jazzových klubech. V roce 1984 začala nahrávat a vystupovat v muzikálech. Mezi ty nejznámější jistě patří The Rocky Horror Picture Show. O osm let později se umístila na prvním místě rakouské hitparády s uskupením Powerpack. Poté reprezentovala Rakousko v soutěži Eurovision v Dublinu. Po této zkušenosti navázala spolupráci například se známým jazzmanem Maceo Parkerem, Glorií Gaynor, Chaka Khan či The Duke Ellington Orchestra.

Nenechte si ujít výjimečný adventní zážitek, vzrušující podívanou snoubící harmonii, energickou lásku a hudební preciznost!

reklama
Katedrála Petrov Petrov 9, Brno
Út 4. duben 20:00
Kontrabas ve tvaru rakve.. o to sem nám dlouho jen zdálo.. jakoby Nekromantix už...
Koupit vstupenky
st 1. březen 18:30
Forum Karlín, Praha
Všestranná umělkyně Lindsey Stirling se v příštím roce vrátí do Prahy. Jedinečné...
Koupit vstupenky
so 30. září 19:30
Bonver Arena, Ostrava
Nazareth, kteří se v Česku těší stále velké oblibě, se po úspěšných koncertech v...
Koupit vstupenky

více akcí