Airbourne

+3

Vstupenky

Pro nákup lístků budete přesměrováni na oficiální stránky prodejce

Informace o koncertu

Do Prahy se po devíti letech vrací nefalšovaná rock’n’rollová mašina Airbourne, kterou si oblíbili i legendární Motörhead. Čtveřice Australanů je vždy tam, kde je hlasitá tvrdá hudba a dobré pivo. Existuje spoustu rock’n’rollových skupin, ale jedině Airbourne si berou to nejlepší ze zlatých rockových časů a svou divokou animální party posouvají na vyšší level. Airbourne zahrají v Roxy 2. října 2019.

Z přímořského australského městečka Warrnambool se Airbourne vynořili v roce 2007 s debutovým albem Runnin’ Wild a od té doby si budují pověst energickými koncerty. O albu se začalo mluvit ve všech rockových magazínech a stalo se jedním z nejkladněji přijatých debutů v historii hard rocku. Britský časopis Metal Hammer ho ocenil Golden Gods Award a Classic Rock Airbourne označil za nejlepší novou kapelu.

Další deska No Guts. No Glory se dostala do top čtyřicítky ve Velké Británii a v rodné Austrálii do první dvacítky. Následovalo neúnavné světové turné a třetí, kritikou oceňovaná, nahrávka Black Dog Barking, která zabodovala dokonce v top pětce německé hitparády. O doposud poslední studiovce Breakin' Outta Hell z roku 2016 The Guardian ve své čtyřhvězdičkové recenzi napsal, že jde o přímočaře brutální a zároveň příjemnou desku. Nachází se na ní skladba It’s All For The Rock’n’Rollvěnovaná památce Lemmyho Kilmistera z Motörhead, s nimiž Airbourne několikrát koncertovali a sám Lemmy se objevil v jejich deset let starém klipu ke skladbě Running Wild.

Airbourne do Prahy vezou zvuk, který podle Metal Hammeru "utkví v hlavě během pár sekund a trvá celý život, aby ho člověk z hlavy dostal".

Lineup / Vystupující interpreti

Austrálie, hard rock

Místo konání

Pořadatel

Koncert pořádá Fource Entertainment

Další akce

Více akcí
José Carreras
Koncert, Klasická
José Carreras
Pá 5. dubna 2019, O2 Arena Praha
Lukas Rieger
Koncert, Pop
Lukas Rieger
Po 8. dubna 2019, KC Semilasso Brno
Built To Spill
Koncert, Rock, Country
Built To Spill
So 18. května 2019, Futurum Music Bar Praha
Dropkick Murphys
Koncert
Dropkick Murphys
Út 11. června 2019, Tipsport Arena Praha
Backstreet Boys
Koncert, Pop
Backstreet Boys
So 22. června 2019, O2 Arena Praha

Backstreet Boys

The Beach Boys
Koncert, Rock
The Beach Boys
Ne 16. června 2019, Velký sál Lucerna Praha
Archive
Koncert, Rock
Archive
Po 28. října 2019, Palác Akropolis Praha
Hlavní strana Koncerty Roxy Airbourne