Aneta Langerová

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o koncertu

Aneta Langerová je osobitá česká zpěvačka a hudebnice. Záhy po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar se stala jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček. Být interpretkou jí ale nestačilo, ve snaze o ryzí autenticitu se vydala na cestu k psaní vlastních písní. Dosud vydala čtyři řadová alba: Spousta Andělů, Dotyk, Jsem a Na Radosti. Aneta Langerová pokračuje v úspěšném turné Na Radosti ke stejnojmennému novému albu. „Celé turné je pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,” popisuje Aneta. O tom, že se Anetě a její kapele daří rozdávat radost ve vrchovatých doušcích, svědčí bouřlivý potlesk na závěr vyprodaných koncertů. 

 Album Na Radosti vyšlo na konci roku 2014. Aneta spolu s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovala dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů. Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků. V anketě Žebřík 2014 ji fanoušci ocenili za zpěvačku roku, album Na Radosti a za píseň Tráva. Ze čtyř nominací na cenu Akademie populární hudby – CENY ANDĚL 2014, Czech Music Awards proměnila všechny v andělské sošky. V roce 2015 získala cenu Anděl za videoklip k písni Tragédie u nás na vsi a ocenění zpěvačka roku v anketě Žebřík. 

 Na turné Na Radosti „Pod širou oblohou“ Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z nového alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích.

Lineup / Vystupující interpreti

Česko, pop

Místo konání

Další akce

Více akcí
Dropkick Murphys
Koncert
Dropkick Murphys
Út 11. června 2019, Tipsport Arena Praha
Ewa Farna
Koncert, Pop
Ewa Farna
So 7. prosince 2019, O2 universum Praha

Ewa Farna

Amanda Palmer
Koncert, Rock
Amanda Palmer
Čt 26. září 2019, Divadlo Hybernia Praha
Michal Prokop & Framus Five
Koncert, Rock
Michal Prokop & Framus Five
Út 14. května 2019, Sono Centrum Brno
Mark Knopfler
Koncert, Pop
Mark Knopfler
St 26. června 2019, O2 Arena Praha

Mark Knopfler

Mogli
Koncert, Folk, Pop
Mogli
Čt 4. dubna 2019, Chapeau Rouge Praha
Lukas Rieger
Koncert, Pop
Lukas Rieger
Po 8. dubna 2019, KC Semilasso Brno
One OK Rock
Koncert, Metal, Pop
One OK Rock
Po 20. května 2019, Velký sál Lucerna Praha
Hlavní strana Koncerty Vyšehrad Aneta Langerová