Doplnit informace

st 23. 11. 2016, začátek 19:00

Aninetfest - 20 nejlepších animací

Zachraňme KINO Varšava, Liberec ukázat na najít ubytování

Aninetfest - 20 nejlepších animací
Jak se vám akce líbila?

Chceš vidět ty nejlepší krátké animované filmy z celého světa? Filmy oceněné na mezinárodních festivalech. Mix různých animačních technik, žánrů a zábavy. Celkem 20 nejlepších animáků z 11 zemí. AninetFest – 20 Nejlepších Animací (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL KRÁTKÝCH ANIMOVANÝCH FILMŮ) animovaný / krátkometrážní / různé žánry / 90 min / bez dialogů / vstupné 50,- Kč Zde malá ochutnávka na co s... (více)

Web akce: vimeo.com/179164491

Chceš vidět ty nejlepší krátké animované filmy z celého světa? Filmy oceněné na mezinárodních festivalech. Mix různých animačních technik, žánrů a zábavy. Celkem 20 nejlepších animáků z 11 zemí. AninetFest – 20 Nejlepších Animací (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL KRÁTKÝCH ANIMOVANÝCH FILMŮ) animovaný / krátkometrážní / různé žánry / 90 min / bez dialogů / vstupné 50,- Kč Zde malá ochutnávka na co se letos můžete těšit: https://vimeo.com/179164491 Letošní ročník je věnovaný pouze studentským filmům, kterých se dohromady přihlásilo přes 1300 z 82 různých zemí. My jsme z nich pro vás vybrali pouze 20 nejlepších, takže se máte opravdu na co těšit. Pro ty, kteří se budou chtít zůčastnit hlasování, bude po projekci následovat hodnocení nejlepšího filmu. Můžete se tak spolupodílet na rozhodnutí, který film získá festivalovou trofej v kategorii „Cena diváků za nejlepší film“.

Web akce: vimeo.com/179164491

Další akce

ne 18.12.

Café Théâtre s Chantal Poullain

Grévin Praha, Praha

David Icke

so 28.10.

David Icke

HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky), Bratislava   Koupit vstupenky

Craftcon

so 17.12.

Craftcon

KC Semilasso, Brno   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Aninetfest - 20 nejlepších animací

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.