Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Praha

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Praha

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Praha

pá 27. říjen 2017, 20:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu
Jen ti nejlepší z nejlepších světové i české burlesky se představí na této gala show v jedinečném barokním sále Boccaccio. Večer můžete zahájit ve velkém stylu s luxusní tříchodovou večeři, kterou si užijete za doprovodu jedinečné kabaretní zpěvačky. Láhev na stůl je samozřejmě v ceně. Nebo můžete zvolit variantu VIP stolu u pódia s občerstvením a obsluhou. Standartní vstupenka na sezení je také k dispozici.
V tento večer si užijete všechny naše hosty Vicky Butterfly z Anglie, Raye Gunna a Lolu van Ellu z USA i Sheilu Wolf a Harden Reddy z Německa a mnohé další. Oblékněte se noblesně ať zapadnete a navíc můžete vyhrát ceny pro nejlépe oblečené diváky. Náš tajný koktejl bar bude servírovat jedinečné drinky vytvořené a pojmenované pouze pro naši akci.
The crème de la crème of world burlesque and cabaret will share the stage with the best of local talent in this glamourous show. Our headliners Vicky Butterfly and Ry Gunn will wow you with their larger then life acts. Come and get seduced by the the ultimate beauty of the magical baroque hall filled with glamourous performers while tasting superb dinner, canapés and cocktails

Lineup

Lineup zatím nebyl zveřejněn.