Doplnit informace

pá 11. 11. 2016, začátek 19:30

Bohemian Burlesque Festival Bohemian Cabaret Praha

Sál Boccaccio - Grand Hotel Bohemia, Praha ukázat na najít ubytování

Bohemian Burlesque Festival Bohemian Cabaret Praha
Jak se vám akce líbila?

Jen ti nejlepší z nejlepších světové i české burlesky se představí na této gala show v jedinečném barokním sále Boccaccio. Večer můžete zahájit ve velkém stylu s luxusní tříchodovou večeři, kteoru si užijete za doprovodu jedinečné kabaretní zpěvačky Amber Topaz z Anglie. Láhev na stůl je samozřejmě v ceně. Nebo můžete zvolit variantu VIP stolu s občerstvením a láhví v ceně. Standartní vstupenka... (více)

Jen ti nejlepší z nejlepších světové i české burlesky se představí na této gala show v jedinečném barokním sále Boccaccio. Večer můžete zahájit ve velkém stylu s luxusní tříchodovou večeři, kteoru si užijete za doprovodu jedinečné kabaretní zpěvačky Amber Topaz z Anglie. Láhev na stůl je samozřejmě v ceně. Nebo můžete zvolit variantu VIP stolu s občerstvením a láhví v ceně. Standartní vstupenka na sezení je také k dispozici.

V tento večer si uřijete obě naše legendarní tanečnice Dirty Martini a Ladu Redstar, několik dalších hostů a mnoho dalšího. Oblékněte se noblesně at zapadnete a navíc můžete vyhrát ceny pro nejlépe oblečené diváky. Náš tajný koktejl bar bude servírovat jedinečné drinky vytvořené a pojmenované pouze pro naši akci.


The crème de la crème of world burlesque and cabaret will share the stage with the best of local talent in this glamourous show. Our headliners Dirty Martini and specil guest Lada Redstar will wow you with their larger then life acts. Come and get seduced by the the ultimate beauty of the magical baroque hall filled with glamourous performers while tasting superb dinner, canapés and cocktails

Další akce

Ferda Mravenec

ne 18.6.

Ferda Mravenec

Divadlo Hybernia, Praha   Koupit vstupenky

Ferda Mravenec

st 15.3.

Ferda Mravenec

Divadlo Hybernia, Praha   Koupit vstupenky

Ferda Mravenec

so 13.5.

Ferda Mravenec

Divadlo Hybernia, Praha   Koupit vstupenky

Family

út 13.12.

Family

Jatka78, Praha   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Bohemian Burlesque Festival Bohemian Cabaret Praha

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.