Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku

Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku

Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku

so 4. červen 2016, 10:00 uskutečněná akce
Papírna Najít ubytování
Zahradní 173, Plzeň
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

První ročník bezlepkového festivalu CeliakiFest rozpálí své vařiče 4.6.2016 v plzeňských prostorech Papírna Plzeň! 

Přijďte ochutnat vybrané bezlepkové lahůdky či získat inspiraci pro svou vlastní kuchyni! Akce samozřejmě není určena jen těm, kteří drží bezlepkovou dietu, ale i všem ostatním milovníkům kvalitního jídla, kteří si v bohaté nabídce kulinářských produktů bezesporu přijdou na své. 

Myslíte si, že si na jídle bez lepku nemůžete pořádně pochutnat? Pak se přijďte podívat na první ročník festivalu CeliakiFest a my vám dokážeme, že i bezlepkové jídlo může být chutné a vydatné. Tento celodenní gastro festival vám nabídne nejen chutné moučníky či jednohubky, ale také výborné hlavní chody, nápoje a mnoho dalších dobrot. A ano, bezlepkové se vyrábí i pivo, tudíž se jeho milovníci nemusí bát, že by zde trpěli žízní. 

Samozřejmě bude k dispozici i bohatá nabídka nealkoholických nápojů a kávy. Přijďte si užít pohodový den plný výborného jídla, pití a zábavy. Na CeliakiFestu si najde své celá rodina. Jelikož je pořadatelem kulturní portál Informuji.cz, připravený bude i bohatý doprovodný program! Můžete se těšit na koncerty, divadelní představení, soutěže o ceny i zábavné činnosti pro ty nejmenší. Děti si budou moci zaskotačit na skákacím hradu, složit si maxi puzzle, objevit svůj výtvarný talent na velkém kreslícím plátně nebo se vyfotit s oblíbenými pohádkovými postavami. Celý den budou navíc na akci vařit i známí foodblogeři, kteří během své show představí oblíbená bezlepková jídla i skvělé tipy a triky pro kvalitnější jídelníček. Součástí festivalu budou také zajímavé debaty či workshopy, kterých se zúčastní odborníci na zdravou výživu či bezlepkovou dietu i zmiňovaní foodblogeři.

so 12. květen
Pragovka, Praha
Třetí ročník Prague Candy Festivalu se bude konat 12.–13. 5. 2018 od 10 do 19 ho...
Koupit vstupenky
Čt 24. květen
Další ročník pivního festivalu proběhne 24.5. - 26.5.2018.V areálu pivního festi...
Koupit vstupenky
pá 14. září
Město Znojmo vás srdečně zve k návštěvě Znojemského historického vinobraní 14. –...
Koupit vstupenky

více akcí