Doplnit informace

so 4. 6. 2016, začátek 10:00

Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku

Papírna, Plzeň ukázat na najít ubytování

Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku
Jak se vám akce líbila?

První ročník bezlepkového festivalu CeliakiFest rozpálí své vařiče 4.6.2016 v plzeňských prostorech Papírna Plzeň! 

Přijďte ochutnat vybrané bezlepkové lahůdky či získat inspiraci pro svou vlastní kuchyni! Akce samozřejmě není určena jen těm, kteří drží bezlepkovou dietu, ale i všem ostatním milovníkům kvalitního j... (více)

Web akce: www.celiakifest.cz

První ročník bezlepkového festivalu CeliakiFest rozpálí své vařiče 4.6.2016 v plzeňských prostorech Papírna Plzeň! 

Přijďte ochutnat vybrané bezlepkové lahůdky či získat inspiraci pro svou vlastní kuchyni! Akce samozřejmě není určena jen těm, kteří drží bezlepkovou dietu, ale i všem ostatním milovníkům kvalitního jídla, kteří si v bohaté nabídce kulinářských produktů bezesporu přijdou na své. 

Myslíte si, že si na jídle bez lepku nemůžete pořádně pochutnat? Pak se přijďte podívat na první ročník festivalu CeliakiFest a my vám dokážeme, že i bezlepkové jídlo může být chutné a vydatné. Tento celodenní gastro festival vám nabídne nejen chutné moučníky či jednohubky, ale také výborné hlavní chody, nápoje a mnoho dalších dobrot. A ano, bezlepkové se vyrábí i pivo, tudíž se jeho milovníci nemusí bát, že by zde trpěli žízní. 

Samozřejmě bude k dispozici i bohatá nabídka nealkoholických nápojů a kávy. Přijďte si užít pohodový den plný výborného jídla, pití a zábavy. Na CeliakiFestu si najde své celá rodina. Jelikož je pořadatelem kulturní portál Informuji.cz, připravený bude i bohatý doprovodný program! Můžete se těšit na koncerty, divadelní představení, soutěže o ceny i zábavné činnosti pro ty nejmenší. Děti si budou moci zaskotačit na skákacím hradu, složit si maxi puzzle, objevit svůj výtvarný talent na velkém kreslícím plátně nebo se vyfotit s oblíbenými pohádkovými postavami. Celý den budou navíc na akci vařit i známí foodblogeři, kteří během své show představí oblíbená bezlepková jídla i skvělé tipy a triky pro kvalitnější jídelníček. Součástí festivalu budou také zajímavé debaty či workshopy, kterých se zúčastní odborníci na zdravou výživu či bezlepkovou dietu i zmiňovaní foodblogeři.

Web akce: www.celiakifest.cz

Další akce

Praha pije víno 2017

pá 2.6. — so 3.6.

Praha pije víno 2017

Novoměstská radnice, Praha   Koupit vstupenky

Slavnosti moravského uzeného 2017

so 4.3.

Slavnosti moravského uzeného 2017

Hrad Veveří, Brno   Koupit vstupenky

Olomouc Čokofest 2017

pá 10.2. — ne 12.2.

Olomouc Čokofest 2017

Galerie Šantovka, Olomouc

Zlín Čokofest 2017

pá 20.1. — ne 22.1.

Zlín Čokofest 2017

Sportovní hala Euronics, Zlín

Doplnit informace k akci Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.