Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku

Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku

Celiakifest 2016 - festival jídla bez lepku

so 4. červen 2016, 10:00 uskutečněná akce
Papírna Najít ubytování
Zahradní 173, Plzeň
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

První ročník bezlepkového festivalu CeliakiFest rozpálí své vařiče 4.6.2016 v plzeňských prostorech Papírna Plzeň! 

Přijďte ochutnat vybrané bezlepkové lahůdky či získat inspiraci pro svou vlastní kuchyni! Akce samozřejmě není určena jen těm, kteří drží bezlepkovou dietu, ale i všem ostatním milovníkům kvalitního jídla, kteří si v bohaté nabídce kulinářských produktů bezesporu přijdou na své. 

Myslíte si, že si na jídle bez lepku nemůžete pořádně pochutnat? Pak se přijďte podívat na první ročník festivalu CeliakiFest a my vám dokážeme, že i bezlepkové jídlo může být chutné a vydatné. Tento celodenní gastro festival vám nabídne nejen chutné moučníky či jednohubky, ale také výborné hlavní chody, nápoje a mnoho dalších dobrot. A ano, bezlepkové se vyrábí i pivo, tudíž se jeho milovníci nemusí bát, že by zde trpěli žízní. 

Samozřejmě bude k dispozici i bohatá nabídka nealkoholických nápojů a kávy. Přijďte si užít pohodový den plný výborného jídla, pití a zábavy. Na CeliakiFestu si najde své celá rodina. Jelikož je pořadatelem kulturní portál Informuji.cz, připravený bude i bohatý doprovodný program! Můžete se těšit na koncerty, divadelní představení, soutěže o ceny i zábavné činnosti pro ty nejmenší. Děti si budou moci zaskotačit na skákacím hradu, složit si maxi puzzle, objevit svůj výtvarný talent na velkém kreslícím plátně nebo se vyfotit s oblíbenými pohádkovými postavami. Celý den budou navíc na akci vařit i známí foodblogeři, kteří během své show představí oblíbená bezlepková jídla i skvělé tipy a triky pro kvalitnější jídelníček. Součástí festivalu budou také zajímavé debaty či workshopy, kterých se zúčastní odborníci na zdravou výživu či bezlepkovou dietu i zmiňovaní foodblogeři.


pá 14. září
Město Znojmo vás srdečně zve k návštěvě Znojemského historického vinobraní 14. –...
Koupit vstupenky
Čt 24. květen
Další ročník pivního festivalu proběhne 24.5. - 26.5.2018.V areálu pivního festi...
Koupit vstupenky
pá 15. červen 10:00
Smíchovská náplavka se na tři dny stane dějištěm Slavnosti Cideru, která si za t...
Koupit vstupenky

více akcí