Citron + Tublatanka

Citron + Tublatanka

+1

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o koncertu

Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů po České republice!

Československé hudební legendy vyráží po roce opět na společné turné po České republice s názvem Souboj Rebelů Tour 2019! Na jaře letošního roku rockové kapely odehráli mimořádně úspěšné turné, na kterém vyprodali jedenáct hal v České republice a proto se znovu sejdou, aby pokračovali v tomto fenomenálním úspěchu! Nenechte si ujít tento poctivý rockový nářez plný energie, který odstartuje 16.3.2019 ve Sportovní hale v Březolupech! 

Na jarním turné vznikla společná skladba - duet Maťa Ďurindy a Láďi Křížka''Silní a nezlomní'' o Česko - Slovensku a o přátelství mezi oběma státy, která zazněla na závěr každého koncertu a fanoušci ji uslyší i v druhé části turné. Na turné Souboj Rebelů Tour 2019 čeká fanoušky nová, monstrózní scéna plná skvělých efektů a novych videoanimací. Citron představí a nabídne nový singl, který bude předzvěstí nového studiového alba. Fanoušci si zároveň budou moci koupit nové mini DVD Tublatanka / Citron, které se natočilo letos v pražské Malé Sportovní hale. Máte se zkrátka opět na co těšit! 

''Byl jsem z prvního našeho turné nadšený. Celým vystoupením Souboje Rebelů se line v prostoru úžasná chemie. Mezi Citronem a publikem, mezi Tublatankou a publikem a stejně tak mezi námi kapelami. Cítíte to všude kolem. Úžasný zážitek pro mě. Diváci i muzikanté si to velice užívají všichni dohromady. Je úžasné, jak se mohou fandové i my při hitech svého mládí romanticky přenášet vzpomínkami do mládí, zavzpomínat na svá první rande a milostné příběhy z českých a slovenských mezí, luhů a hájů'', uvedl lídr kapely Citron Radim Pařízek. 

Teším sa keď začne v halách dunieť poctivá rocková muzika na turné Souboj rebelů a my budeme znovu počuť aplaus českého publika! A moc sa teším, že si naša Tublatanka s Citronom zahrá a zaspieva spoločnú pieseň Silní a nezlomní ktorá je o našej kolíske do ktorej sme sa narodili zvanej Československo! Prozradil lídr Tublatanky Maťo Ďurinda.

Lineup / Vystupující interpreti

Česko, metal
Slovensko, pop

Místo konání

Další akce

Více akcí
Jessie J
Koncert, Pop
Jessie J
Út 23. dubna 2019, Forum Karlín Praha

Jessie J

Mydy Rabycad
Koncert, Swing
Mydy Rabycad
Pá 22. listopadu 2019, Forum Karlín Praha
Ariana Grande
Koncert, Pop
Ariana Grande
Ne 8. září 2019, O2 Arena Praha

Ariana Grande

The Paper Kites
Koncert, Indie
The Paper Kites
Po 25. listopadu 2019, Rock Café Praha

The Paper Kites

The Beach Boys
Koncert, Rock
The Beach Boys
Ne 16. června 2019, Velký sál Lucerna Praha
Mogli
Koncert, Folk, Pop
Mogli
Čt 4. dubna 2019, Chapeau Rouge Praha
Tove Lo
Koncert, Pop
Tove Lo
Út 6. srpna 2019, Lucerna Music Bar Praha

Tove Lo

Maroon 5
Koncert, Pop
Maroon 5
St 5. června 2019, O2 Arena Praha

Maroon 5

Hlavní strana Koncerty Sportovní hala Březolupy Citron + Tublatanka