Death Coffee Party Vol. 4

Death Coffee Party Vol. 4

Death Coffee Party Vol. 4

pá 19. — so 20. srpen 2016 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu

Čtvrtý ročník Death Coffee párty se bude konat v areálu Zahrady Čech v Litoměřicích, stejně jako tomu bylo v předchozích letech. Dostupný areál nabízí krytou stage, která pojme okolo 600 lidí, v případě špatného počasí, dále zde najdeme stánky s občerstvením a místo pro stanování, které se nachází zhruba 100m od areálu.

Letošní ročník nabízí pro fanoušky opravdové lahůdky extrémní muziky od Arcanius (brutal-slam/Ger) po horror rapovou formaci Sodoma Gomora (horror-rap/CZ).

Acranius je brutal slamová drtička z Německa existující od roku 2009, připravte si kšiltovky a kladiva. Holocausto Cannibal grind death z Portugalska, poslední dobou jsme je u nás mohli vídat častěji, pokaždé předvedli excelentní show. Z tuzemských interpretů se představí death grindový Fleshless, kteří naší i zahraniční scénu brázdí pěknou řádku let. Malignant Tumor nám ukáží, jak se dá spojit crust a rock and roll dohromady, připravte si džísky. Sodoma Gomora, někdo by si řekl, že na tento festival nepatří, možná proto je zde máme. Horror rap, který je v poslední době hodně vidět a skvěle doplní extrémní metal. Modern day Babylon djentaři, kteří jsou známí více za hranicemi než u nás a to především potvrzuje jejich kvality. Stillbirth jsou další drtičkou grind deathu z Německa, které jsme mohli vidět na loňské Death Coffee pre-párty v Praze. Dále se můžete těšit na Clitgore (RO), In Other Climes (FR), Suburban Terrorist (SK), Oddism (FR/Bel), Psy:code (Dk), Enlaced By Tempest (Ger), Gutalax (CZ), Poppy Seed Grinder (CZ), Keep On Rotting (CZ), Sectesy (CZ), Efecto Despotimso (CZ), Natural Born Fuckers (CZ), Something Like (CZ) a Beautiful Cafillery (CZ).


Lineup

Acranius
Beautiful Cafillery
Clitgore
Efecto Despotismo
Enlaced By Tempest
Fleshless
Gutalax
Holocausto Canibal
In Other Climes
Keep On Rotting
Malignant Tumour
Modern Day Babylon
Natural Born Fuckers
Oddism
Poppy Seed Grinder
Psy:Code
Sectesy
Sodoma Gomora
Something Like
Stillbirth
Suburban Terrorist