Dita von Teese: The Art of the Teese

Dita von Teese: The Art of the Teese

Vstupenky

Pro nákup lístků budete přesměrováni na oficiální stránky prodejce

Informace o akci

Královna burlesky Dita Von Teese vystoupí v rámci evropského turné The Art of the Teese v listopadu v Kongresovém centru.
Světová královna burlesky Dita Von Teese, se v rámci letošního evropského turné představí s kritiky uznávanou show The Art of the Teese také v pražském Kongresovém centru. 22. listopadu 2018 na večeru plném půvabu a svádění dokáže českému publiku, proč je považována za nejzářivější hvězdu tohoto žánru. Pražské vystoupení bude nejen jediné v České republice, ale také první středoevropskou zastávkou celé tour. Vůbec poprvé přijede Dita Von Teese do Evropy se všemi rekvizitami a s hvězdným obsazením složeným z nejlepších světových burlesek. Každé představení tvoří vizuálně nabitý program exkluzivních výstupů, Součástí programu jsou čtyři fascinující čísla, včetně nové verze ikonické „Martini sklenky“, která nyní představí číši na šampaňské v barokním stylu, pokrytou 150 000 krystaly Swarovski. The Art of the Teese tvoří dále některé strip-show, včetně muzikální striptýzové scény Lazy, baletní burlesky Swan Lake Stripteese a Rhinestone Cowgirl výstup přítelem Vontourage. Celé představení hýří oslnivými haute-couture kostýmy od Jenny Packahmové, Catherine D’Lishové a proslaveného tvůrce korzetů Mr. Pearla, doplněnými botami vytvořenými na míru exkluzivně Christianem Louboutinem. Mezi rekvizitami nechybí křišťálový kolotoč, obrovské třpytivé červené srdce či zlatá vana.
Show The Art of the Teese se doposud hrála ve vyprodaných sálech po celých Spojených státech, Kanadě a Austrálii. Kritika označuje show Dity Von Teese jako největší podívanou v celé historii burlesky.

Účinkující

Místo konání

Další akce

Více akcí
Czech Design Week 2018
Ostatní
Czech Design Week 2018
St 28. — Ne 2. prosince 2018, Kongresové centrum Praha Praha, cz
Hlavní strana Akce Kongresové centrum Praha Dita von Teese: The Art of the Teese