Doplnit informace

so 1. 7. — po 31. 7. 2017, začátek 00:00

Divadelní léto pod plzeňským nebem 2017

Plzeň – různá místa, Plzeň ukázat na najít ubytování

Divadelní léto pod plzeňským nebem 2017

Jubilejní 10. ročník Divadelního léta bude plný překvapení! Jak asi tušíte, nový titul i místo, kde budeme v červnu a červenci 2017 hrát, ještě prozradit nemůžeme, pro věrné diváky a příznivce máme ale připravené vánoční vouchery na vstupenky. Dáte-li nám důvěru, získáte přednost při výběru představení, na které budete chtít jít, i místa v hledišti. Dárkové vouc... (více)

Jubilejní 10. ročník Divadelního léta bude plný překvapení! Jak asi tušíte, nový titul i místo, kde budeme v červnu a červenci 2017 hrát, ještě prozradit nemůžeme, pro věrné diváky a příznivce máme ale připravené vánoční vouchery na vstupenky. Dáte-li nám důvěru, získáte přednost při výběru představení, na které budete chtít jít, i místa v hledišti. Dárkové vouchery pod názvem Vstupenka na cokoliv se vztahují na celý program Divadelního léta, na novou inscenaci, reprízy loňské premiéry i další festivalová představení. Co třeba pod stromečkem potěšit kamarádku, které se zalíbil Kamil Halbich jako Don Quijot? Stačí přes www.goout.cz zakoupit voucher Divadelního léta neboli Vstupenku na cokoliv. Pak už jen v březnu zareagujete na e-mail, který vám pošleme, a objednáte si přednostně, dříve, než půjdou vstupenky do prodeje, svá místa na vybranou inscenaci.Přejeme všem krásné Vánoce a sledujte náš web i FB, už v lednu máme pro Vás první slíbené překvapení!

Další akce

Ferda Mravenec

ne 18.6.

Ferda Mravenec

Divadlo Hybernia, Praha   Koupit vstupenky

Family

út 13.12.

Family

Jatka78, Praha   Koupit vstupenky

Ferda Mravenec

st 15.3.

Ferda Mravenec

Divadlo Hybernia, Praha   Koupit vstupenky

Ferda Mravenec

so 13.5.

Ferda Mravenec

Divadlo Hybernia, Praha   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Divadelní léto pod plzeňským nebem 2017

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.