Divadelní léto pod plzeňským nebem 2018

Divadelní léto pod plzeňským nebem 2018

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o představení

Divadelní léto pod vánočním stromkem? Udělejte svým blízkým radost vánočním voucherem festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem. Jako novinka se na červenec 2018 chystá Cyrano s Michalem Dlouhým v titulní roli a zopakuje se i loňská úspěšná tragikomedie Akvabely. Majitelé voucherů si mohou ještě před spuštěním prodeje vstupenek na jaře 2018 vybrat datum představení i ta nejlepší místa.
Akvabely
Tři muži středního věku řeší své problémy v plavkách. V životě trochu plavou, a tak se synchronizují alespoň ve společném vodním tanci. Tragikomický příběh tří přátel, jejich manželek, milenek, milenců a vás. Akvabely Davida Drábka jsou nejlepší původní českou divadelní hrou roku 2004.
Hrají: Michal Štěrba, Bronislav Kotiš, Zdeněk Rohlíček, Diana Toniková, Andrej Polák, Jana Kubátová, Klára Krejsová, Antonín Procházka ml., David Kubát
Cyrano
Snad každý divák chce vidět Cyrana. Romantický příběh čisté a marné lásky až za hrob, opravdového přátelství, nefalšovaného hrdinství, odvahy a cti řadí Cyrana už několik století na špici světové klasiky. Každý herec si chce Cyrana zahrát! Dramatická báseň Edmonda Rostanda patří k vrcholům francouzského dramatu. Michal Dlouhý jako Cyrano na festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem 2018 je spojení, které slibuje nevídaný zážitek.
Režie: Ivan Řezáč, Scéna: Petr Kolínský, Šerm: Karel Basák, Hrají: Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Petr Konáš, Antonín Procházka ml. a další

Místo konání

Další akce

Více akcí
Jimmy Carr
Divadlo
Jimmy Carr
St 6. března 2019, Kongresové centrum Praha Praha, cz
Eddie Izzard
Divadlo
Eddie Izzard
Čt 18. dubna 2019, Kongresové centrum Praha Praha, cz
Hlavní strana Divadlo Plzeň – různá místa Divadelní léto pod plzeňským nebem 2018