Doplnit informace

pá 6. 9. — so 7. 9. 2013

Dočesná 2013

nám.svobody, Žatec ukázat na najít ubytování

Jak se vám akce líbila?
Žatecká Dočesná 2013 Ve dnech 6.a 7. září se v Žatci uskuteční již 56. ročník akce Dočesná 2013. Jak již z názvu vyplývá, jedná se o oslavu dočesání chmele. K ochutnání zde bude mnoho produktů od více jak 33 pivovarů z Čech, Moravy, Německa a po roce opět také Japonska. Kromě tradičních soutěží, jako jsou například tanec s korbelem na hlavě nebo ruční česání chmele, se návštěvníci mohou těši... (více)

Web akce: www.docesna.cz

Žatecká Dočesná 2013 Ve dnech 6.a 7. září se v Žatci uskuteční již 56. ročník akce Dočesná 2013. Jak již z názvu vyplývá, jedná se o oslavu dočesání chmele. K ochutnání zde bude mnoho produktů od více jak 33 pivovarů z Čech, Moravy, Německa a po roce opět také Japonska. Kromě tradičních soutěží, jako jsou například tanec s korbelem na hlavě nebo ruční česání chmele, se návštěvníci mohou těšit na bohatý kulturní program. Pro širokou veřejnost zde mimo jiné zahrají a zazpívají DALIBOR JANDA s Kapelou, FRANTIŠEK NEDVĚD s kapelou, MIG 21, DANA FUCHS ( USA), MICHAL HRŮZA s kapelou Hrůzy, ČESKOSLOVENSKÁ SUPER GROUP ((M.Pavlíček, K.Střihavka, R.Dragoun, G.Kulhánek, J.Hrubý), KOBLÍŽCI, RYBIČKY 48, HUDBA PRAHA, FAST FOOD ORCHESTRA, BARUTH, PLUS NAŠI, PEPA ŠTROSS, WORK SHOP AND MORE, ŽATEČANKA, DEEP PURPLE REVIVAL, DIVADLO MAZEC, BLUES NO MORE a mnoho dalších. . Zajímavostí letošních slavností chmele bude koncertní oslava výročí Václava Neckáře s Kapelou a mnoha hosty.

Web akce: www.docesna.cz

Další akce

Imagination Festival 2016

pá 25.11.

Imagination Festival 2016

Výstaviště Holešovice, Praha   Koupit vstupenky

Awakenings Easter Special 2017

so 1.4.

Awakenings Easter Special 2017

Gashouder, Amsterdam   Koupit vstupenky

Glastonbury Festival 2017

st 21.6. — ne 25.6.

Glastonbury Festival 2017

Worthy Farm, Pilton   Koupit vstupenky

Sziget Festival 2017

st 9.8. — st 16.8.

Sziget Festival 2017

Ostrov Óbuda, Budapešť   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Dočesná 2013

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.