Concerts in Pilsen

Vítání prváků 2020 v Plzni
Concert, Parties
Vítání prváků 2020 v Plzni
Sun 31/1/2021 Sady Pětatřicátníků, Pilsen, cz
 
Karel Plíhal
Concert, Folk
Karel Plíhal
Thu 11/2/2021 Měšťanská beseda, Pilsen, cz
 
Jakub Smolík
Concert, Pop
Jakub Smolík
Wed 17/2/2021 Měšťanská beseda, Pilsen, cz
 
Cancelled
Interested in where you can see your favourite artists?
Log in with Spotify
X-Cover
Concert, Pop, Rock
X-Cover
Fri 19/2/2021 Buena Vista Club, Pilsen, cz
 
Good Times Only + Cold Meat Party
Concert, Pop, Rock
Good Times Only + Cold Meat Party
Fri 19/2/2021 Anděl Music Bar, Pilsen, cz
 
Doga + DeBill Heads + Hard Colony
Concert, Rock
Doga + DeBill Heads + Hard Colony
Fri 19/2/2021 KD Šeříková, Pilsen, cz
 
XIII. Století
Concert, Metal, Rock
XIII. Století
Sat 20/2/2021 KD Šeříková, Pilsen, cz
 
Zpívám, tedy jsem
Concert
Zpívám, tedy jsem
Mon 22/2/2021 Měšťanská beseda, Pilsen, cz
 
Luboš Pospíšil
Concert, Folk, Rock
Luboš Pospíšil
Thu 25/2/2021 Zach's pub, Pilsen, cz
 
Torr + Root
Concert, Punk, Metal
Torr + Root
Fri 26/2/2021 KD Šeříková, Pilsen, cz
 
Totální nasazení + The Fialky + Nežfaleš
Concert, Punk, Rock
Totální nasazení + The Fialky + Nežfaleš
Sat 27/2/2021 Buena Vista Club, Pilsen, cz
 
Devítka
Concert, Country, Folk
Devítka
Thu 4/3/2021 Měšťanská beseda, Pilsen, cz
 
Vladivojna La Chia
Concert, Pop
Vladivojna La Chia
Thu 4/3/2021 Zach's pub, Pilsen, cz
 
Cancelled
Argema + Gallileo
Concert, Rock
Argema + Gallileo
Fri 5/3/2021 KD Šeříková, Pilsen, cz
 
Záviš
Concert, Folk
Záviš
Thu 11/3/2021 Zach's pub, Pilsen, cz
 
St. Patrick’s Party: Poitiín
Concert, Folk, Rock
St. Patrick’s Party: Poitiín
Wed 17/3/2021 Zach's pub, Pilsen, cz
 
Mucha
Concert, Pop
Mucha
Wed 17/3/2021 Anděl Music Bar, Pilsen, cz
 
Here To Stay Tour: United Flavour
Concert, Reggae
Here To Stay Tour: United Flavour
Sat 20/3/2021 Buena Vista Club, Pilsen, cz
 
Malina Brothers
Concert, Country, Folk
Malina Brothers
Sat 20/3/2021 KD Šeříková, Pilsen, cz
 
Malina Brothers
Concert, Country, Folk
Malina Brothers
Sat 20/3/2021 KD Šeříková, Pilsen, cz
 
Svět se změnil Tour: zakázanÝovoce + Jaksi Taksi
Concert, Pop, Punk
Svět se změnil Tour: zakázanÝovoce + Jaksi Taksi
Thu 25/3/2021 Divadlo pod Lampou, Pilsen, cz
 
88 events in total
Filters
Where
Event type
Date
Genre