Concerts in Prague 22. 12.

Vánoční koncert. Napříč žánry.
Concert, Blues, Ethno
Vánoční koncert. Napříč žánry.
Sun 25/12/2022 Kostel U Salvátora, Prague, cz
 
Interested in where you can see your favourite artists?
Log in with Spotify
Sváteční koncert – Už z hor zní zvon
Concert, Pop, Jazz
Sváteční koncert – Už z hor zní zvon
Tue 27/12/2022 Kostel sv. Šimona a Judy, Prague, cz
 
NÁRODNÍ ZPĚVY VISEGRÁDU
Concert
NÁRODNÍ ZPĚVY VISEGRÁDU
Wed 28/12/2022 Kostel sv. Šimona a Judy, Prague, cz
 
Cube in Church NYE: Fabio Florido + Golpe + další
Concert, Electro
Cube in Church NYE: Fabio Florido + Golpe + další
Sat 31/12/2022 Sacre Coeur, Prague, cz
 
ZÁVĚREČNÝ KONCERT
Concert
ZÁVĚREČNÝ KONCERT
Fri 6/1/2023 Kostel sv. Šimona a Judy, Prague, cz
 
Novoroční žestě
Concert
Novoroční žestě
Mon 9/1/2023 Český rozhlas, Prague, cz
 
Einar Stray Orchestra
Concert, Pop, Indie
Einar Stray Orchestra
Wed 11/1/2023 Palác Akropolis, Prague, cz
 
Nasty Ratz + special guests
Concert, Rock
Nasty Ratz + special guests
Sat 14/1/2023 Rock Café, Prague, cz
 
Elina Vähälä hraje Bartóka
Concert
Elina Vähälä hraje Bartóka
Mon 16/1/2023 Rudolfinum, Prague, cz
 
U.K. Subs + support: Nasty Rumours
Concert, Punk
U.K. Subs + support: Nasty Rumours
Tue 17/1/2023 Rock Café, Prague, cz
 
Pavel Šporcl - Na Hraně / On The Edge
Concert, Classic
Pavel Šporcl - Na Hraně / On The Edge
Fri 20/1/2023 O2 Arena, Prague, cz
 
Heaven Shall Burn + Trivium
Concert, Metal, Rock
Heaven Shall Burn + Trivium
Sun 22/1/2023 Forum Karlín, Prague, cz
 
Pasión De Buena Vista
Concert
Pasión De Buena Vista
Sun 22/1/2023 Velký sál Lucerna, Prague, cz
 
SHADOW OF INTENT, AVERSIONS CROWN, ANGELMAKER
Concert, Metal
SHADOW OF INTENT, AVERSIONS CROWN, ANGELMAKER
Tue 24/1/2023 Futurum Music Bar, Prague, cz
 
Harakiri for the Sky + Schammasch + Gaerea
Concert, Metal
Harakiri for the Sky + Schammasch + Gaerea
Fri 27/1/2023 Futurum Music Bar, Prague, cz
 
Arakain
Concert
Arakain
Sat 28/1/2023 O2 Universum, Prague, cz
 
98 events in total
Filters
Where
Event type
Date
Genre