Concerts in Prague

Phil Shoenfelt & Southern Cross
Concert, Blues, Jazz
Phil Shoenfelt & Southern Cross
Sat 8/5/2021 Kaštan, Prague, cz
 
Chaif
Concert, Reggae, Blues
Chaif
Sun 16/5/2021 Forum Karlín, Prague, cz
 
Matthew Mole
Concert, Pop, Blues
Matthew Mole
Fri 21/5/2021 Café V Lese, Prague, cz
 
Interested in where you can see your favourite artists?
Log in with Spotify
Prague International Bluenight: Walter Trout
Concert, Blues, Rock
Prague International Bluenight: Walter Trout
Mon 31/5/2021 Lucerna Music Bar, Prague, cz
 
Filmové melodie s Melody Quartettem
Concert, Pop, Blues
Filmové melodie s Melody Quartettem
Wed 2/6/2021 Jeruzalémská synagoga, Prague, cz
 
UB40
Concert, Pop, Reggae
UB40
Fri 27/8/2021 Forum Karlín, Prague, cz
 
Carmina Burana
Concert, Blues, Jazz
Carmina Burana
Mon 13/9/2021 Obecní dům, Prague, cz
 
Vladimír Mišík & Etc...
Concert, Blues, Electro
Vladimír Mišík & Etc...
Wed 6/10/2021 KC Zahrada, Prague, cz
 
All Them Witches
Concert, Metal, Blues
All Them Witches
Wed 13/10/2021 Meetfactory, Prague, cz
 
Gala koncert Klasická hudba potkává nejen muzikálovou
Concert, Blues, Jazz
Gala koncert Klasická hudba potkává nejen muzikálovou
Wed 10/11/2021 Wuchterlova 5, Prague, cz
 
Southern Avenue
Concert, Blues
Southern Avenue
Wed 15/12/2021 Palác Akropolis, Prague, cz
 
Bratři Ebenové & hosté
Concert, Pop, Blues
Bratři Ebenové & hosté
Sun 9/1/2022 Divadlo Hybernia, Prague, cz
 
Prague International Bluenight: Wille & The Bandits
Concert, Blues, Rock
Prague International Bluenight: Wille & The Bandits
Thu 28/4/2022 Zasekávák, Prague, cz
 
Seasick Steve
Concert, Blues, Country
Seasick Steve
Tue 17/5/2022 Lucerna Music Bar, Prague, cz
 
Prague International Bluenight: Larkin Poe
Concert, Blues, Folk
Prague International Bluenight: Larkin Poe
Thu 26/5/2022 Lucerna Music Bar, Prague, cz
 
Eric Clapton
Concert, Blues, Rock
Eric Clapton
Sun 5/6/2022 O2 Arena, Prague, cz
 
Guns N' Roses
Concert, Blues, Rock
Guns N' Roses
Sat 18/6/2022 Letiště Letňany, Prague, cz
 
18 events in total
Filters
Where
Event type
Date
Genre 1
Homepage Concerts Prague Blues