Events in Prague 22. 12.

Vypsaná fixa – Vánoční koncert
Concert, Punk, Rock
Vypsaná fixa – Vánoční koncert
Wed 22/12/2021 Lucerna Music Bar, Prague, cz
 
Sváteční koncert – Už z hor zní zvon
Concert, Pop, Jazz
Sváteční koncert – Už z hor zní zvon
Mon 27/12/2021 Kostel sv. Šimona a Judy, Prague, cz
 
Interested in where you can see your favourite artists?
Log in with Spotify
Sváteční recitál Lucie Bílá
Concert, Pop
Sváteční recitál Lucie Bílá
Mon 27/12/2021 Divadlo Lucie Bílé, Prague, cz
 
Sváteční recitál Lucie Bílá
Concert, Pop
Sváteční recitál Lucie Bílá
Tue 28/12/2021 Divadlo Lucie Bílé, Prague, cz
 
Sváteční recitál Lucie Bílá
Concert, Pop
Sváteční recitál Lucie Bílá
Wed 29/12/2021 Divadlo Lucie Bílé, Prague, cz
 
Sváteční recitál Lucie Bílá
Concert, Pop
Sváteční recitál Lucie Bílá
Thu 30/12/2021 Divadlo Lucie Bílé, Prague, cz
 
Taake + Kampfar + Necrowretch
Concert, Metal
Taake + Kampfar + Necrowretch
Fri 7/1/2022 Nová Chmelnice, Prague, cz
 
The Black Dahlia Murder + Rings Of Saturn + Viscera
Concert, Metal, Rock
The Black Dahlia Murder + Rings Of Saturn + Viscera
Mon 17/1/2022 Nová Chmelnice, Prague, cz
 
Pokáč
Concert, Pop, Folk
Pokáč
Thu 20/1/2022 O2 Arena, Prague, cz
 
Pestilence
Concert, Metal
Pestilence
Sat 22/1/2022 Futurum Music Bar, Prague, cz
 
Eskimo Callboy
Concert
Eskimo Callboy
Tue 25/1/2022 Meetfactory, Prague, cz
 
Dagny
Concert, Pop
Dagny
Tue 25/1/2022 Café V Lese, Prague, cz
 
Ozzy Osbourne + Judas Priest
Concert, Metal, Rock
Ozzy Osbourne + Judas Priest
Fri 28/1/2022 O2 Arena, Prague, cz
 
Harakiri for the Sky + Schammasch + Gaerea
Concert, Metal
Harakiri for the Sky + Schammasch + Gaerea
Fri 28/1/2022 Nová Chmelnice, Prague, cz
 
Pražský filmový orchestr
Concert
Pražský filmový orchestr
Sat 29/1/2022 Obecní dům, Prague, cz
 
Pasión De Buena Vista
Concert
Pasión De Buena Vista
Sun 30/1/2022 Velký sál Lucerna, Prague, cz
 
The Gardener & The Tree
Concert, Folk, Indie
The Gardener & The Tree
Sat 5/2/2022 Rock Café, Prague, cz
 
Cavalluna
Others
Cavalluna
Sat 5/2/2022 O2 Arena, Prague, cz
 
Cavalluna
Others
Cavalluna
Sat 5/2/2022 O2 Arena, Prague, cz
 
Kvelertak
Concert, Metal, Rock
Kvelertak
Tue 8/2/2022 Meetfactory, Prague, cz
 
72 events in total
Filters
Where
Event type
Date
Genre