Find your perfect food festival!

Interested in where you can see your favourite artists?
Log in with Spotify
Vepřobraní 2020
Food
Vepřobraní 2020
Sat 22/2/2020 Smíchovská Náplavka, Prague, cz
 
 
The Blend
Food
The Blend
Thu 27/2/2020 The Emblem Hotel, Prague, cz
 
Polívkování 2020
Food
Polívkování 2020
Sat 7/3/2020 Smíchovská Náplavka, Prague, cz
 
 
The Blend
Food
The Blend
Thu 12/3/2020 The Emblem Hotel, Prague, cz
 
Vegan Expo 2020
Food
Vegan Expo 2020
14/3 — 15/3/2020 Výstaviště Holešovice, Prague, cz
 
Cancelled
Street food na náplavce
Food
Street food na náplavce
Sat 14/3/2020 Smíchovská Náplavka, Prague, cz
 
 
Ginfest by Barlife 2020
Food
Ginfest by Barlife 2020
Sat 14/3/2020 Vinohradský pavilon, Prague, cz
 
Cidershow 2020
Food
Cidershow 2020
Tue 17/3/2020 Meetfactory, Prague, cz
 
Latino fest 2020
Food
Latino fest 2020
Sat 21/3/2020 Smíchovská Náplavka, Prague, cz
 
 
Degustace španělských vín a delikates
Food
Degustace španělských vín a delikates
Thu 26/3/2020 Cafe flow, Prague, cz
 
Asia food fest 2020
Food
Asia food fest 2020
Sat 28/3/2020 Smíchovská Náplavka, Prague, cz
 
 
The Blend
Food
The Blend
Thu 2/4/2020 The Emblem Hotel, Prague, cz
 
Rozparovač v pivovaru
Food, Alternative
Rozparovač v pivovaru
Fri 3/4/2020 Počernický pivovar, Prague, cz
 
Food truck show 2020
Food
Food truck show 2020
Sat 4/4/2020 Smíchovská Náplavka, Prague, cz
 
 
Rozparovač v pivovaru
Food, Alternative
Rozparovač v pivovaru
Fri 17/4/2020 Počernický pivovar, Prague, cz
 
Asia Food Fest 2020 Duben
Food
Asia Food Fest 2020 Duben
Sat 25/4/2020 Smíchovská Náplavka, Prague, cz
 
 
Letní street food 2020
Food
Letní street food 2020
Sat 16/5/2020 Smíchovská Náplavka, Prague, cz
 
 
Praha pije víno 2020
Food
Praha pije víno 2020
22/5 — 23/5/2020 Novoměstská radnice, Prague, cz
 
Street Food Circus 2020
Food
Street Food Circus 2020
23/5 — 24/5/2020 Branická louka, Prague, cz
 
 
Rumfest by Barlife 2020
Food
Rumfest by Barlife 2020
Sat 6/6/2020 Žluté lázně, Prague, cz
 
Čajomír Fest 2020
Food
Čajomír Fest 2020
22/8 — 23/8/2020 Praha - TBA, Prague, cz
 
 
27 events in total
Where
Event type
Date
Homepage Food Prague