Doplnit informace

so 3. 10. — ne 4. 10. 2015

Exotic Food Festival 2015

Vodpočívarna, Praha ukázat na najít ubytování

Exotic Food Festival 2015
Jak se vám akce líbila?
Exotic Food Festival – tak se jmenuje druhý ročník multikulturní akce svého druhu v České republice, která návštěvníkům umožní ochutnat netradiční pokrmy z celého světa. Po úspěšném prvním ročníku se návštěvníci mohou těšit na dva dny nabité jídlem, tancem, hudbou a kulturou. Vrcholem festivalu bude sekce GHETTO FOOD – hmyzožraní.Lidé si pod pojmem exotické jídlo představí nejčastěji pokrmy, které... (více)

Web akce: exoticfoodfestival.cz

Exotic Food Festival – tak se jmenuje druhý ročník multikulturní akce svého druhu v České republice, která návštěvníkům umožní ochutnat netradiční pokrmy z celého světa. Po úspěšném prvním ročníku se návštěvníci mohou těšit na dva dny nabité jídlem, tancem, hudbou a kulturou. Vrcholem festivalu bude sekce GHETTO FOOD – hmyzožraní.Lidé si pod pojmem exotické jídlo představí nejčastěji pokrmy, které jsou u nás už dávno dostupné. Exotic Food Festival ovšem nabídne jídla, která většina lidí ještě neměla možnost ochutnat. Na akci se představí více než padesát jídelních stánků ze všech koutků světa a návštěvníci tak budou moci okusit to nejzajímavější z exotické kuchyně Asie, Afriky, Ameriky, Austrálie i Evropy. Na jídelníčku nebudou chybět ani šokující překvapení. Příchozí si zároveň za pomoci profesionálních kuchařů budou moci vyzkoušet přípravu některých pokrmů na vlastní kůži. K dispozici budou také recepty a tipy, kde neobvyklé suroviny sehnat.Kromě exotického jídla nabídne festival i příležitost seznámit se s představiteli cizineckých komunit žijících v ČR a jejich kulturou. Hlavním cílem festivalu je podpora multikulturního vyžití a života migrantů v Praze.V rámci doprovodného programu se návštěvníci mohou těšit na multikulturní, hudební a taneční vystoupení, kulinářské soutěže, workshopy, africkou vesničku pro děti, umělecké a fotografické výstavy.Součástí festivalu bude:• Největší koncentraci exotických pokrmů v ČR• Bohatý hudební a taneční doprovodný program• Interaktivní workshopy, návštěvníci si sami vyzkouší přípravu pokrmů• Přednášky o exotickém vaření a nových trendech ve stravování (hlína, hmyz…)• Soutěže o hodnotné ceny ve velice netradiční ochutnávce• Výstavy multikulturního umění a fotografií z exotických zákoutí

Web akce: exoticfoodfestival.cz

Další akce

Zimohraní: Nesmrtelný Ježek 100 let s námi

pá 9.12.

Zimohraní: Nesmrtelný Ježek 100 let s námi

Barokní refektář, Praha   Koupit vstupenky

Awakenings: New Years Eve Special 2016

so 31.12.

Awakenings: New Years Eve Special 2016

Gashouder, Amsterdam   Koupit vstupenky

Mighty Sounds 2017

pá 14.7. — ne 16.7.

Mighty Sounds 2017

Letiště Čápův Dvůr, Tábor   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Exotic Food Festival 2015

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.