Doplnit informace

ne 30. 10. 2016, začátek 20:00 film

Feinkošt 2016: Česko-německá přehlídka krátkých filmů

Kino Ponrepo, Praha ukázat na najít ubytování

Feinkošt 2016: Česko-německá přehlídka krátkých filmů
Jak se vám akce líbila?

*Czech Film Center a AG Kurzfilm – Bundesverband Deutscher Kurzfilmspolečně již po sedmé zvou na česko-německé turné krátkých filmů Feinkošt, které letos startuje v Lipsku a bude putovat přes Drážďany a Grosshennersdorf až do Prahy.*_Čím víc vím_ / Marek Náprstek / 8 min. / animace – Starý muž se chystá zemřít a chce se podělit o příběh svého života. Procházíme jeho vzpomínkami, kdy se opakovan... (více)

*Czech Film Center a AG Kurzfilm – Bundesverband Deutscher Kurzfilmspolečně již po sedmé zvou na česko-německé turné krátkých filmů Feinkošt, které letos startuje v Lipsku a bude putovat přes Drážďany a Grosshennersdorf až do Prahy.*_Čím víc vím_ / Marek Náprstek / 8 min. / animace – Starý muž se chystá zemřít a chce se podělit o příběh svého života. Procházíme jeho vzpomínkami, kdy se opakovaně ptá po smyslu věcí, který mu ale čím dál tím více uniká. Co se snaží říct?Die Weite Suchen_ / Walk Schuster / 30 min. / animovaný dokument – Pohled na neobvyklou realitu a každodenní normálnost prázdnin roku 1987 v Německé demokratické republice poblíž hranic._Kaputt_ / Volker Schlecht, Alexander Lahl / 7 min. / animovaný dokument – Animovaný dokument založený na rozhovorech s bývalými politickými vězenkyněmi z Hoheneckého vězení, které bylo hlavní ženskou věznicí v Německé demokratické republice. Pracovnice zde vyráběly zboží, které bylo následně exportováno do západního Německa._Lesapán_ / Pavel Soukup / 23 min. /hraný – _Lesapán_ je temná pohádka o střetu lidského strážce lesa s bájným Hejkalem. Autorský scénář čerpá z odkazu českých klasiků žánru, jako byli Karel Jaromír Erben nebo Božena Němcová._Homework_ / Annika Pinske / 6 min. / animovaný dokument – Mladý otec (27), jeho dvanáctiletá dcera, jeden noční klub, dvě tajemství a lež, která vše vyřeší._Happy End_ / Jan Saska / 6 min. / animace – Černá komedie o smrti se šťastným koncem. Myslivci, traktorista, řidič favoritu a náhodně zřetězený sled událostí, kterými se jak červená linie táhne stružka krve. A značné množství alkoholu.*Projekce proběhne za účasti českých a německých tvůrců.*

Další akce

Teorie tygra

so 10.12.

Teorie tygra

KD Svět, Český Brod   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Feinkošt 2016: Česko-německá přehlídka krátkých filmů

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.