Doplnit informace

so 15. 10. — ne 16. 10. 2016, začátek 10:00

Festival Čokolády 2016

Hotel Palcát, Tábor ukázat na najít ubytování

Festival Čokolády 2016
Jak se vám akce líbila?

Již potřetí vás v Táboře přivítáme na Festivalu čokolády 2016, který se letos uskuteční v termínu 15.-16.10. v prostorách hotelu Palcát, v Muzeu čokolády a marcipánu a v dalších prostorách historického centra.
Oproti uplynulým ročníkům nabídne festival větší prostory a novinky v programu. Kromě tradiční módní přehlídky čokoládových doplňků a šatů bude probíhat živé vaření za účasti špičkovýc... (více)

Již potřetí vás v Táboře přivítáme na Festivalu čokolády 2016, který se letos uskuteční v termínu 15.-16.10. v prostorách hotelu Palcát, v Muzeu čokolády a marcipánu a v dalších prostorách historického centra.
Oproti uplynulým ročníkům nabídne festival větší prostory a novinky v programu. Kromě tradiční módní přehlídky čokoládových doplňků a šatů bude probíhat živé vaření za účasti špičkových kuchařů a cukrářů – svoji účast potvrdili lektorka a cukrářka Lucie Průšová, kuchař David Šašek, food bloggerka Aneta Hořčičková. Festivalový program se také více zaměří na zajímavé hosty a jejich přednášky – v improvizovaném „křesle pro hosta“ usedne např. Stanislav Krámský, nejvýznamnější český sběratel obalů a autor knihy o čokoládě, Karel Hager, dovozce kakaových bobů z Dominikánské republiky, zástupci čokolády Jordi´s, která získává prestižní ocenění na soutěžích ve světě a další hosté.
Samozřejmě je připravena i dětská část, kde po celý den probíhají dílny práce s čokoládou, Sváťovo dividlo vystoupí v interaktivních představeních a zcela jistě přijde i kouzelník. K dispozici bude po celý den i dětský koutek zdarma s profesionálním hlídáním.
Nejen ženy si festival mohou užít v masážním křesle s čokoládovou relaxační masáží obličeje či rukou. V loňském roce byly hitem čokoládové nehty, které i letos můžete mít.
V přísálí hotelu Palcát předvádí cukráři z Muzea čokolády a marcipánu svoje umění a přímo před vašima očima vyrábí tabulkové čokolády a pralinky, které můžete ochutnat. Zde probíhají také soutěže cukrářů amatérů a cukrářů studentů.
V programu festivalu budou i zážitkové kurzy, probíhající přímo v kuchyni Muzea čokolády a marcipánu, nabídneme degustace vybraných vín a jejich snoubení s čokoládou. Pro pány bude čokoládové pivo a nejen pro pány čokoládové víno a drinky s tónem čokolády.

Další akce

Liberec Čokofest 2017

pá 27.1. — ne 29.1.

Liberec Čokofest 2017

OC Nisa Liberec, Liberec

Znojmo Čokofest 2016

so 10.12. — ne 11.12.

Znojmo Čokofest 2016

Dukla – konferenční a společenské centrum Znojmo, Znojmo

Cesta do fantazie v Momoichi

pá 20.1.

Cesta do fantazie v Momoichi

Coffetearia Momoichi, Praha   Koupit vstupenky

Varyáda Čokofest 2017

pá 24.3. — ne 26.3.

Varyáda Čokofest 2017

OC Varyáda, Karlovy Vary

Doplnit informace k akci Festival Čokolády 2016

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.