Doplnit informace

so 6. 8. 2016, začátek 10:00 koncert

Festival Jurt - O Hlíně, O Zemi, O Nás

lesní areál Zátiší, Brniště ukázat na najít ubytování

Jak se vám akce líbila?
Festival nabídne program na hlavním pódiu, tematické přednášky ve velkém stanu, workshopy a dílny pro děti, zajímavý program v jednotlivých jurtách, výstavu a prohlídky v Ekocentru, živá zvířátka a tržiště tradičních řemesel a regionálních výrobků. Na hlavním pódiu se můžete těšit na zpívání, tance a divadla pro děti. Podium, amfiteátr – děti 10.00h Zahájení festivalu 11.00h Nábor šašků, Ne... (více)

Web akce: www.krasnajurta.cz

Festival nabídne program na hlavním pódiu, tematické přednášky ve velkém stanu, workshopy a dílny pro děti, zajímavý program v jednotlivých jurtách, výstavu a prohlídky v Ekocentru, živá zvířátka a tržiště tradičních řemesel a regionálních výrobků. Na hlavním pódiu se můžete těšit na zpívání, tance a divadla pro děti. Podium, amfiteátr – děti 10.00h Zahájení festivalu 11.00h Nábor šašků, Nezávislé divadlo 12.00h Zpívání pro rodiče s dětmi s Hankou Říhovou 13.00h Jeníček a Mařenka, Nezávislé divadlo 15.00h Hlasy v rytmu - objevování vlastního hlasu a improvizace pro dospělé 16.00h Písničky pro děti s dětmi – ExT band 18.00h Vyhodnocení kvízu 20.00h ExT band Workshopy a dílny pro děti, Přednášky ve velkém stanu Jednotlivé jurty 1. jurta – Přednášková jurta 2. jurta – Helena Hlavatá – bio parfémy a jejich energie, workshop výroby 3. jurta – NSZ Neukirch a IBZ St. Marienthal, prezentace environmentální výchovy 4. Jurta – Krásná Jurta, výroba zvonkoher a ozvučných dřívek 5. jurta – Rodina v centru, Farní Charita ČL, Jsme tady spolu, odpočinková jurta pro děti 6. jurta – Jana Šilarová –filcování 7. jurta –Čajovna Romantika-čaje a čajové speciality, raw a bio mlsání, živá hudba 8. jurta – Kulturní ŠUM o.s.– výpal hlíny v přírodní peci, tvořivé workshopy s hlínou 9. jurta – David Jindáček: Mongolská jurta, povídání a ukázka výroby jurt 10. jurta – Radek Krejča a Hanka Říhová, výroba jurt, ukázky a rady. Hlasové improvizace 11. jurta – O.P.S. České Švýcarsko – výstava ptactva 12. jurta – Martinshof Rothenburg Diakoniewerk – Život spolu inkluzivně 13. jurta - Wilderness International a Čmelák 14. jurta – Tent Wood - ukázka výroby jurt a prezentace stanů pro život světoznámé firmy 15. jurta – Geopark Ralsko o.p.s – Poznáváme geologická tajemství, Katka Horáčková – permakulturní principy a zásady zdravé zahrady

Web akce: www.krasnajurta.cz


Vystupující interpreti

 • ExT band
 • Nezávislé divadlo
 • Pavel Ficenec
 • Luboš Pavel
 • Společnost přátel přírody Čmelák
 • O.P.S. České Švýcarsko
 • Krásná jurta
 • Rodina v centru
 • David Jindáček
 • Hanka Říhová
 • Helena Hlavatá Alhambra
 • Geopark Ralsko
 • Bára Součková
 • Semínko země.

Další akce

Veletrhy energeticky úsporného bydlení

čt 2.2. — ne 5.2.

Veletrhy energeticky úsporného bydlení

Výstaviště Holešovice, Praha   Koupit vstupenky

David Icke

so 28.10.

David Icke

HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky), Bratislava   Koupit vstupenky

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

čt 15.12. — ne 19.3.

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

Galerie Rudolfinum, Praha   Koupit vstupenky

Craftcon

so 17.12.

Craftcon

KC Semilasso, Brno   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Festival Jurt - O Hlíně, O Zemi, O Nás

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.