Doplnit informace

so 3. 9. 2016, začátek 15:00

Festival Lokáč 2016

Kostelec u Křížků 171, Kostelec u Křížků ukázat na najít ubytování

Festival Lokáč 2016
Jak se vám akce líbila?

Lokáč vznikl na podporu lokálního podnikání, využívání lokálních zdrojů a lokální spotřeby ve smyslu "mysli globálně, jednej lokálně" (think globally act locally). Lokáč si to vyložil asi takhle: šetři čas, peníze, životní prostředí a lidský organismus vždy, kdy to jen jde. Jez lokální potraviny, nakupuj lokální služby, využívej lokálních surovin, recykluj a nejezdi tam, kam se dá dojít. Festiv... (více)

Lokáč vznikl na podporu lokálního podnikání, využívání lokálních zdrojů a lokální spotřeby ve smyslu "mysli globálně, jednej lokálně" (think globally act locally). Lokáč si to vyložil asi takhle: šetři čas, peníze, životní prostředí a lidský organismus vždy, kdy to jen jde. Jez lokální potraviny, nakupuj lokální služby, využívej lokálních surovin, recykluj a nejezdi tam, kam se dá dojít. Festival Lokáč je ukázkou, jak takové přemýšlení vypadá v praxi. Dáváme prostor lokálním podnikatelům a organizacím, aby ukázali, co umí. Využíváme lokální služby a vařit se bude jen z lokálních surovin. Pokud se v našem "lokálu" nevyskytují, bereme i ty, co jsou "jen" české. Věříme tomu, kdo má i nemá historii, ale přemýšlí mladě a šetrně. K tomu všemu jsme pro Vás připravili zábavný program, kde si vybere každý z rodiny. Vystoupí dvojčata 20minutes (od narození je dělí 20 minut), dětmimilující energická a barevná kapela Pískomilsevrací, hudebník a textař Pokáč. Mimo hlavní jeviště se bude vařit s šéfkuchařem Janem Blechou, jezdit na čtyřkolkách, zkoušet auta od 15 let Ligier, malovat na obličej, cvičit, tančit a vyhrávat v tombole. Díky našim partnerům pro Vás máme opravdu krásné dárky. Na závěr se můžete pobavit u písniček, které si už teď můžete objednat na našem fb a někomu je věnovat. Zahraje DJ Kotráš. Poctivé lokální jídlo a pití bude k dispozici po celý den.


Vystupující interpreti

  • 20minutes
  • Pískomil se vrací
  • Pokáč
  • Petr Macháček
  • Jan Blecha
  • Zbyněk Pokorný

Další akce

World Club Dome 2017

pá 2.6. — ne 4.6.

World Club Dome 2017

Commerzbank-Arena, Frankfurt   Koupit vstupenky

Groove CairnGorm 2017

pá 24.2. — so 25.2.

Groove CairnGorm 2017

Badaguish Outdoor Centre, Inverness-shire   Koupit vstupenky

Lollapalooza Berlin 2017

so 9.9. — ne 10.9.

Lollapalooza Berlin 2017

Treptower Park, Berlín   Koupit vstupenky

Jazz:Re:Found 2016

st 7.12. — ne 11.12.

Jazz:Re:Found 2016

Various Venues, Turin   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Festival Lokáč 2016

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.