Filmový maraton: Hunger Games

Filmový maraton: Hunger Games

Filmový maraton: Hunger Games

so 7. listopad 2015 uskutečněná akce
Cooltour Najít ubytování
Výstaviště Černá louka, pavilon C1, Ostrava
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

Hunger games, filmová událost, na kterou se těší snad každý! 19. 11. se v kinech objeví nový díl Hunger Games: Síla vzdoru – 2. část. Co tahle si připomenout, co se dělo v těch předchozích a naladit se na premiéru? Přijďte si užít skoro 8 hodin skvělých bijáků. Maraton, u kterého se neběží, ale leží a jí popcorn a pije víno. To chceš!

Kdo ještě o Hunger Games neslyšel, zde krátká anotace:

„V ruinách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s hlavním městem Kapitol a dvanácti přilehlými kraji. V Kapitolu se každý rok koná klání s názvem Hunger Games, do kterého musí každý z krajů vyslat jednoho chlapce a jednu dívku. Šestnáctiletá Katniss Everdeen se dobrovolně nabídne, že ve hře zastoupí svou mladší sestru a musí se spolehnout hlavně na své instinkty, jelikož proti ní stojí protivníci, kteří se na souboj připravovali celý život. Má-li se ještě někdy vrátit domů do 12. kraje, bude muset v aréně, kde spolu soupeří boj o přežití s lidskostí a život s láskou, učinit ta nejtěžší rozhodnutí.“ Csfd.cz

reklama
Nemáš v čem jít na Filmový festival?

Tak mrkni na trika a kalhoty na ZOOTu! Nebo rovnou na nejlepší kousky do výprodeje a udělej si radost. Nejlepší boty najdeš na Footshopu.cz.

Nakoupit na Zootu
Cooltour Výstaviště Černá louka, pavilon C1, Ostrava Najít ubytování na Booking.com
pá 30. červen
různá místa, Karlovy Vary
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České r...
Koupit vstupenky
Út 25. duben
Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc (AFO) se po...
Koupit vstupenky

více akcí