Fotosféra 2016

Fotosféra 2016

Fotosféra 2016

so 17. září 2016, 15:00 uskutečněná akce
Kostel na lodi, Praha Holešovice Najít ubytování
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

Holešovická Fotosféra zasvětí fotografiím půldenní program a tentokrát si na to zabrala celou loď. Kvalitní fotografie je hlavním lákadlem festivalové soboty, kterou pro vás už třetí sezónu připravuje Fotosféra. Pokud si tedy chcete nechat naservírovat špičkové fotografie ve formě hudebních projekcí, a to v originálním podpalubí staré nákladní lodi v holešovické maríně, dorazte tuto sobotu 17.září na Kostel na lodi.

Součástí programu je i workshop sportovní fotografie na přilehlém hřišti plážového volejbalu, večer se bude grilovat a fotit vypouštění lampionů na Vltavu. Přijďte zakončit kulturní léto stylově - vstupné na celý den je pouhých 150 Kč. Letošní sezónu Fotosféra odstartovala ve velkém již na jaře – fotografové se v rámci workshopů prohnali po náplavce a šplhali na nejvyšší holešovické střechy. Celý rok také fanoušci Prahy 7 přispívali svými fotografiemi do obrazové kroniky HolešoviceNOW, která to nakonec dotáhla až do Národní Galerie.

Ta hlavní festivalová akce nás ale ještě čeká - Fotosféra zakotví v holešovickém přístavu a zasvětí fotografii opravdový a funkční kostel, s přiléhavým jménem Kostel na lodi. V podpalubí lodi vás čeká špičková audiovizuální technika, příjemné posezení a hodiny promítání fotografií českých i světových autorů za doprovodu působivé hudby. Mezi letošní české festivalové fotografy patří Jan Sakař a jeho focení na plech (ano opravdu na plech), Martin Kozák, Sára Saudková, Jan Černý, podvodní fotograf dugongů Václav Krpelík, Robert Rambousek, kouzelník se světlem Filip Obr nebo světově uznávaný fotograf divoké přírody Václav Šilha. Ze zahraničních autorů bude hostem festivalu např. skvělý streetový fotograf Lucien Zell nebo texaský fotograf Lokey z Houstonu. Tradiční specialitou festivalu Fotosféra je i vyhledávání fotografických hvězd ze státu Izrael – letos se představí fotoreportér Ziv Koren. Pro akční návštěvníky jsou během večera připraveny 3 workshopy, takže si určitě nezapomeňte svoje foťáky doma.

Kostel na lodi Praha Holešovice Najít ubytování na Booking.com
pá 27. červenec
AsianFest 2018 se uskuteční ve dnech 27. – 29. července 2018 na Branické louce v...
Koupit vstupenky

více akcí