Doplnit informace

so 17. 9. 2016, začátek 15:00

Fotosféra 2016

Kostel na lodi, Praha Holešovice ukázat na najít ubytování

Jak se vám akce líbila?

Holešovická Fotosféra zasvětí fotografiím půldenní program a tentokrát si na to zabrala celou loď. Kvalitní fotografie je hlavním lákadlem festivalové soboty, kterou pro vás už třetí sezónu připravuje Fotosféra. Pokud si tedy chcete nechat naservírovat špičkové fotografie ve formě hudebních projekcí, a to v originálním podpalubí staré nákladní lodi v holešovické maríně, dorazte tuto sobotu 1... (více)

Web akce: festival-fotosfera.cz

Holešovická Fotosféra zasvětí fotografiím půldenní program a tentokrát si na to zabrala celou loď. Kvalitní fotografie je hlavním lákadlem festivalové soboty, kterou pro vás už třetí sezónu připravuje Fotosféra. Pokud si tedy chcete nechat naservírovat špičkové fotografie ve formě hudebních projekcí, a to v originálním podpalubí staré nákladní lodi v holešovické maríně, dorazte tuto sobotu 17.září na Kostel na lodi.

Součástí programu je i workshop sportovní fotografie na přilehlém hřišti plážového volejbalu, večer se bude grilovat a fotit vypouštění lampionů na Vltavu. Přijďte zakončit kulturní léto stylově - vstupné na celý den je pouhých 150 Kč. Letošní sezónu Fotosféra odstartovala ve velkém již na jaře – fotografové se v rámci workshopů prohnali po náplavce a šplhali na nejvyšší holešovické střechy. Celý rok také fanoušci Prahy 7 přispívali svými fotografiemi do obrazové kroniky HolešoviceNOW, která to nakonec dotáhla až do Národní Galerie.

Ta hlavní festivalová akce nás ale ještě čeká - Fotosféra zakotví v holešovickém přístavu a zasvětí fotografii opravdový a funkční kostel, s přiléhavým jménem Kostel na lodi. V podpalubí lodi vás čeká špičková audiovizuální technika, příjemné posezení a hodiny promítání fotografií českých i světových autorů za doprovodu působivé hudby. Mezi letošní české festivalové fotografy patří Jan Sakař a jeho focení na plech (ano opravdu na plech), Martin Kozák, Sára Saudková, Jan Černý, podvodní fotograf dugongů Václav Krpelík, Robert Rambousek, kouzelník se světlem Filip Obr nebo světově uznávaný fotograf divoké přírody Václav Šilha. Ze zahraničních autorů bude hostem festivalu např. skvělý streetový fotograf Lucien Zell nebo texaský fotograf Lokey z Houstonu. Tradiční specialitou festivalu Fotosféra je i vyhledávání fotografických hvězd ze státu Izrael – letos se představí fotoreportér Ziv Koren. Pro akční návštěvníky jsou během večera připraveny 3 workshopy, takže si určitě nezapomeňte svoje foťáky doma.

Web akce: festival-fotosfera.cz

Další akce

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

čt 15.12. — ne 19.3.

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

Galerie Rudolfinum, Praha   Koupit vstupenky

Festival Evolution 2017

pá 24.3. — ne 26.3.

Festival Evolution 2017

Výstaviště Holešovice, Praha   Koupit vstupenky

po 3.4.

Michael Winslow

Velký sál Lucerna, Praha   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Fotosféra 2016

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.