Doplnit informace

st 10. 8. — so 13. 8. 2016, začátek 00:00 multižánrové

Frymburkfest 2016

Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou ukázat na najít ubytování

Frymburkfest 2016
Jak se vám akce líbila?

Od 10. do 13. 8. 2016 nabídne městys Frymburk návštěvníkům Lipenské přehrady již 3. ročník multižánrového charitativního hudebního festivalu, který ve spolupráci se spolkem Dobrý skutek podporuje děti s hendikepem. Letošní ročník je výjimečný tím, že festival je součástí doprovodných programů areálu Rio Lipno realizovaného v souvislosti... (více)

Od 10. do 13. 8. 2016 nabídne městys Frymburk návštěvníkům Lipenské přehrady již 3. ročník multižánrového charitativního hudebního festivalu, který ve spolupráci se spolkem Dobrý skutek podporuje děti s hendikepem. Letošní ročník je výjimečný tím, že festival je součástí doprovodných programů areálu Rio Lipno realizovaného v souvislosti s olympijskými hrami. Návštěvníci areálu budou mít automaticky zvýhodněné vstupné na koncerty festivalu. Festival se koná opět a na pláži na břehu lipenské přehrady ve Frymburku.

Na pódiu na hladině vystoupí legendární rocková skupina Olympic, s novou zpěvačkou Ivou Marešovou místo Báry Basikové se představí Precedens, pozvání přijal Těžkej Pokondr, program jednoho festivalového večera tvoří revivaly skupin Queen, Rammstein a Nightwish, dále vystoupíZdeněk Podhůrský se skupinou Underhill, frymburský sbor Harmonie a nadějná místní skupina Fusion Of The Ruins. Největší hvězdou festivalu budeosmnáctinásobná zlatá slavice Lucie Bílá. Na závěr festivalu jsou pozváni Miloš Knor a Komici s.r.o. a na after párty zahraje DJ Vláďa Sax Drtina. Během každého ze čtyř festivalových koncertů bude na pódiu stejně jako v předešlých ročnících předán šek s vybranou částkou (50,- z každé prodané vstupenky) konkrétnímu dítěti s postižením. Koncerty začínají v 19:30 a končí ve 23:00.

Jako každý rok i letos bude součástí festivalu bohatý dětský a rodinný program na každý den – dřevosochání, zóna Dětský svět se skákacím hradem, trampolínami, hřištěm na pétanque, facepaintingem, tvořivými dílnami, paintballem, opičí lanovou dráhou a dalšími atrakcemi.

Dalším doprovodným programem Frymburkfestu bude výstava loutek s názvem Broučci arch. Zdeňka Podhůrského instalovaná ve Wellness hotelu Frymburk. Přes 200 loutek z večerníčků Broučci, Neználkovy příhody, Dobrodružství Čokoládového panáčka,z kalendářů a výstav bude v hotelu k vidění od 1.7. do 29.8. Výstava bude otevřena denně od 10:00 do 18:00. Vstupné na výstavu: 90 Kč dospělí, 50 Kč dítě, rodinné vstupné 2+1 za 200 Kč, 2+2 za 250 Kč.

Na pláži přehrady bude návštěvníkům festivalu k dispozici klasický dřevěný vor pana Boháče, na kterém si budou moci vyzkoušet plavbu po Lipenské přehradě.

Hudební program:

10. 8. Fusion of the Ruins, Precedens, Olympic – vstupné 350 Kč na místě , 300 Kč v předprodeji

11. 8. Wishmasters (Nightwish Revival), Qeenie (Queen Revival),RCZ (Rammstein Revival) - vstupné 350 Kč na místě, 300 Kč v předprodeji

12. 8. Silverback, Zdeněk Podhůrský a Underhill, sbor Harmonie, Lucie Bílá – vstupné 450 Kč na místě , 400 Kč v předprodeji

13. 8. Miloš Knor a Komici s.r.o., Těžkej Pokondr, DJ Vláďa Sax Drtina – vstupné 350 Kč na místě , 300 Kč v předprodeji


Vystupující interpreti

  • Lucie Bílá
  • Olympic
  • Underhill Band
  • Těžkej pokondr
  • Precedens
  • Fusion Of The Ruins
  • Wishmasters (Nightwish Revival)
  • Queenie - world Queen tribute band
  • RCZ

Další akce

David Guetta Unity Tour 2017 – Vienna

so 29.7.

David Guetta Unity Tour 2017 – Vienna

Trabrennbahn Krieau, Vídeň   Koupit vstupenky

WHP 2016: New Year's Day Closing Party

ne 1.1.

WHP 2016: New Year's Day Closing Party

Store Street, Manchester   Koupit vstupenky

Creepy Teepee 2017

pá 7.7. — ne 9.7.

Creepy Teepee 2017

Kutná Hora - TBA, Kutná Hora

PUER festival 2017

so 21.1.

PUER festival 2017

Nová Chmelnice, Praha   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Frymburkfest 2016

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.