Frymburkfest 2016

Frymburkfest 2016

Frymburkfest 2016

st 10. — so 13. srpen 2016 uskutečněná akce
Lipno nad Vltavou Najít ubytování
Lipno, Lipno nad Vltavou
Lajkni a nic ti neuteče.
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.

Od 10. do 13. 8. 2016 nabídne městys Frymburk návštěvníkům Lipenské přehrady již 3. ročník multižánrového charitativního hudebního festivalu, který ve spolupráci se spolkem Dobrý skutek podporuje děti s hendikepem. Letošní ročník je výjimečný tím, že festival je součástí doprovodných programů areálu Rio Lipno realizovaného v souvislosti s olympijskými hrami. Návštěvníci areálu budou mít automaticky zvýhodněné vstupné na koncerty festivalu. Festival se koná opět a na pláži na břehu lipenské přehrady ve Frymburku.

Na pódiu na hladině vystoupí legendární rocková skupina Olympic, s novou zpěvačkou Ivou Marešovou místo Báry Basikové se představí Precedens, pozvání přijal Těžkej Pokondr, program jednoho festivalového večera tvoří revivaly skupin Queen, Rammstein a Nightwish, dále vystoupíZdeněk Podhůrský se skupinou Underhill, frymburský sbor Harmonie a nadějná místní skupina Fusion Of The Ruins. Největší hvězdou festivalu budeosmnáctinásobná zlatá slavice Lucie Bílá. Na závěr festivalu jsou pozváni Miloš Knor a Komici s.r.o. a na after párty zahraje DJ Vláďa Sax Drtina. Během každého ze čtyř festivalových koncertů bude na pódiu stejně jako v předešlých ročnících předán šek s vybranou částkou (50,- z každé prodané vstupenky) konkrétnímu dítěti s postižením. Koncerty začínají v 19:30 a končí ve 23:00.

Jako každý rok i letos bude součástí festivalu bohatý dětský a rodinný program na každý den – dřevosochání, zóna Dětský svět se skákacím hradem, trampolínami, hřištěm na pétanque, facepaintingem, tvořivými dílnami, paintballem, opičí lanovou dráhou a dalšími atrakcemi.

Dalším doprovodným programem Frymburkfestu bude výstava loutek s názvem Broučci arch. Zdeňka Podhůrského instalovaná ve Wellness hotelu Frymburk. Přes 200 loutek z večerníčků Broučci, Neználkovy příhody, Dobrodružství Čokoládového panáčka,z kalendářů a výstav bude v hotelu k vidění od 1.7. do 29.8. Výstava bude otevřena denně od 10:00 do 18:00. Vstupné na výstavu: 90 Kč dospělí, 50 Kč dítě, rodinné vstupné 2+1 za 200 Kč, 2+2 za 250 Kč.

Na pláži přehrady bude návštěvníkům festivalu k dispozici klasický dřevěný vor pana Boháče, na kterém si budou moci vyzkoušet plavbu po Lipenské přehradě.

Hudební program:

10. 8. Fusion of the Ruins, Precedens, Olympic – vstupné 350 Kč na místě , 300 Kč v předprodeji

11. 8. Wishmasters (Nightwish Revival), Qeenie (Queen Revival),RCZ (Rammstein Revival) - vstupné 350 Kč na místě, 300 Kč v předprodeji

12. 8. Silverback, Zdeněk Podhůrský a Underhill, sbor Harmonie, Lucie Bílá – vstupné 450 Kč na místě , 400 Kč v předprodeji

13. 8. Miloš Knor a Komici s.r.o., Těžkej Pokondr, DJ Vláďa Sax Drtina – vstupné 350 Kč na místě , 300 Kč v předprodeji

Nemáš v čem jít na Hudební festival?

Tak mrkni na trika, kalhoty a boty na ZOOTu! Nebo rovnou na nejlepší kousky do výprodeje a udělej si radost.

nakoupit na Zootu

Lineup

Fusion Of The Ruins
Lucie Bílá
Olympic
Precedens
Queenie - world Queen tribute band
RCZ
Těžkej pokondr
Underhill Band
Wishmasters (Nightwish Revival)
Lipno nad Vltavou Lipno, Lipno nad Vltavou
pá 30. červen
Morava Camp, Mohelnice
Sedmý ročník moravského hudebního festivalu, který pořádá Kultura a volný čas Mo...
Koupit vstupenky
pá 11. srpen 12:00
Letiště Piešťany, Piešťany
8. ročník festivalu Grape. Tradičně půlka srpna, letiště Piešťany a spousta skvě...
Koupit vstupenky

více akcí