FuckUp Night Vol. X

FuckUp Night Vol. X

FuckUp Night Vol. X

so 2. — ne 3. červenec 2016, 19:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu

Připravte se na pěkně podělaný začátek léta na středověkém hradě! Pokud vás nechtějí v Bechers Baru ve Varech, tak vemte stan, spacák a kytáru a vyražte do Ratají nad Sázavou na romantický Pirkštejn. Čekají na vás neuvěřitelní fuckupeři žijící na venkově, kozy a pivo. Veganské buřty zkusíme, ale negarantujeme. Pojedeme až do rána, takže karimatku a spacák si do Porsche rozhodně přibalte, případně si budete muset vlézt k někomu jinému.

POZOR! Kapacita akce je výjimečně z důvodů dostupnosti lebensraumu a 3 latrín omezena jen na 100 nejvěrnějších.

Můžete se ubytovat v kempu Milana Kopeckého +420 602 666 102 u Sázavy pod hradem a nebo si připlatit a vyspat se jako rozmazlená vipka v hotelu Ondřeje Kobzy na náměstí.

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Lineup

Lineup zatím nebyl zveřejněn.

pá 20. říjen
Opavská klubová noc FreiPlatz je dvoudenní festival, který se snaží o propojení...
Koupit vstupenky
ne 12. listopad 17:00
Storm Club, Praha
Tradiční NEVER SAY DIE TOUR 2017 oznamuje svůj letošní line up a my se máme zas...
Koupit vstupenky

více akcí