Doplnit informace

so 2. 7. — ne 3. 7. 2016, začátek 19:00

FuckUp Night Vol. X

Hrad Pirkštejn, Rataje nad Sázavou ukázat na najít ubytování

FuckUp Night Vol. X
Jak se vám akce líbila?

Připravte se na pěkně podělaný začátek léta na středověkém hradě! Pokud vás nechtějí v Bechers Baru ve Varech, tak vemte stan, spacák a kytáru a vyražte do Ratají nad Sázavou na romantický Pirkštejn. Čekají na vás neuvěřitelní fuckupeři žijící na venkově, kozy a pivo. Veganské buřty zkusíme, ale negarantujeme. Pojedeme až do rána, takže karimatku a spacák si do Porsche rozhodně přibalte, případ... (více)

Připravte se na pěkně podělaný začátek léta na středověkém hradě! Pokud vás nechtějí v Bechers Baru ve Varech, tak vemte stan, spacák a kytáru a vyražte do Ratají nad Sázavou na romantický Pirkštejn. Čekají na vás neuvěřitelní fuckupeři žijící na venkově, kozy a pivo. Veganské buřty zkusíme, ale negarantujeme. Pojedeme až do rána, takže karimatku a spacák si do Porsche rozhodně přibalte, případně si budete muset vlézt k někomu jinému.

POZOR! Kapacita akce je výjimečně z důvodů dostupnosti lebensraumu a 3 latrín omezena jen na 100 nejvěrnějších.

Můžete se ubytovat v kempu Milana Kopeckého +420 602 666 102 u Sázavy pod hradem a nebo si připlatit a vyspat se jako rozmazlená vipka v hotelu Ondřeje Kobzy na náměstí.

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Další akce

WHP 2016: New Year's Day Closing Party

ne 1.1.

WHP 2016: New Year's Day Closing Party

Store Street, Manchester   Koupit vstupenky

NOS Alive'17

čt 6.7. — so 8.7.

NOS Alive'17

NOS Alive Festival, Lisabon   Koupit vstupenky

Festival Internacional de Benicassim 2017

čt 13.7. — ne 16.7.

Festival Internacional de Benicassim 2017

Festival Internacional de Benicassim, Castellón   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci FuckUp Night Vol. X

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.