Doplnit informace

so 20. 2. 2016, začátek 19:00 koncert hardcore metal

Henych 666 + Zputnik + Infernal Heretic

Runway Club U Letců, Hradec Králové ukázat na najít ubytování

Henych 666 + Zputnik + Infernal Heretic
Jak se vám akce líbila?

Jestli je na tuzemské scéně někdo, kdo nikdy neuhnul ze svých postojů, stará škola black metalu, takový český Cronos, tak je to jednoznačně Vlasta Henych. 20. února zavítá do Runway Clubu U Letců se svou formací HENYCH 666. Erudovaným znalcům jistě není co vysvětlovat. Tak tedy pár slov z jeho webu:
Záměrně, doporučením přátel nebo omylem, jste se ocitli na oficiálním webu nové skupiny basky... (více)

Jestli je na tuzemské scéně někdo, kdo nikdy neuhnul ze svých postojů, stará škola black metalu, takový český Cronos, tak je to jednoznačně Vlasta Henych. 20. února zavítá do Runway Clubu U Letců se svou formací HENYCH 666. Erudovaným znalcům jistě není co vysvětlovat. Tak tedy pár slov z jeho webu:
Záměrně, doporučením přátel nebo omylem, jste se ocitli na oficiálním webu nové skupiny baskytaristy a zpěváka Vlasty Henycha, kterou byl okolnostmi donucen založit poté, co byl vyšachován svými spoluhráči ze skupiny TÖRR, jenž vytvářel od roku 1986 do roku 2010 a vyprodukoval dvanáct alb.

Název a smysl čísla 666 je všeobecně znám. Vlasta jím označil svůj první sklepní, (chcete-li undergroundový) hudební projekt v roce 1984, s nímž realizoval kultovní demo Necrofilie. Na tento název tedy navazuje i nyní v roce 2011 nejen pro jeho magičnost, ale i jeho výpočet. Moudré knihy praví : Sečteme-li číslo 666 dojdeme k číslu počtu písmen ve jménu bestie, kterou Ďábel seslal na zem, aby plodila zlo. 6+6+6=18, 1+8=.....9. Jeho občanské jméno je Vlastimil.......

Vlasta bude i nadále pokračovat v hudbě, kterou produkoval celý život, ale nyní jen pod svým jménem, symbolem 666 a i spoluhráči, kterými jsou kytaristé SUSHI KATANA a dr.KASHTAN. Za bubny usedl ADAM. Jejich ID a foto najdete v sekci KAPELA a FOTO.
Skupina natočila a vydala v roce 2011 maxisingl PSYCHONAUT který obsahuje písně ZAKREV, TRAVESTIT, PSYCHONAUT a MAGICKÉ NOCI které si můžete pustit zde v mp3 přehrávači v levém horním rohu webu. Toto CD si můžete společně s 666 oblečením a různými suvenýry objednat v našem e-shopu.
Henych666 odjel koncem roku 2011 celorepublikové turne "Magické noci" společně se spřátelenou skupinou SEVEN a natočil dva videoklipy v režii španělského režiséra Jorge Sancheze. V prosinci natáčí kytarová sola do písně ZAKREV americká legenda a Vlastův kamarád MIKE HICKEY (VENOM,CATHEDRAL,CARCASS,CRONOS) a nahrávku si můžete zdarma stáhnout zde na webu jako bonus k cd. Na počátku roku 2013 odchází za jinou hudbou bubeník ADAM a Kashtan přivádi svého kamarada ATLETA který usedá za bubny. Během roku je odehráno pár dobrých koncertů a nejzásadnější je ůspěšný BasinfireFest. Koncem roku odchází ze zdravotních důvodů dr.Kashtan a s nim i Sushi Katana z důvodů osobních. Po novém konkurzu na začátku roku 2014 se sestava ustálila a přišly nové posily na kytarách. Zkušený IAN KODET a velmi mladý konzervatorista LUKY NETÍK. 9.8.2014 Umírá po těžké nemoci Luboš Kaštánek ex dr. Kashtan.


Vystupující interpreti

  • Henych 666
  • Zputnik
  • Infernal Heretic

Další akce

Sonata Arctica

út 21.2.

Sonata Arctica

Masters of Rock Café, Zlín   Koupit vstupenky

Depeche Mode

st 24.5.

Depeche Mode

Eden Aréna, Praha   Koupit vstupenky

UK Subs + TV Smith

út 31.1.

UK Subs + TV Smith

Futurum Music Bar, Praha   Koupit vstupenky

ZAZ

so 10.12.

ZAZ

Sportovní hala Euronics, Zlín   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Henych 666 + Zputnik + Infernal Heretic

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.