TIP: Sleva 5% na vybrané festivaly

In the Name of Gift

In the Name of Gift

In the Name of Gift

pá 1. prosinec 2017, 18:30 za 11 dní
Koupit vstupenky
Informace o akci
Performance jako dar. Dar jako performance. Něco za něco. Zavítejte na ambasádu The RPBLC a seznamte se s diplomatickými dary pro mocné tohoto světa.
Berlínský divadelní kolektiv lunatiks produktion a pražský umělecký gang Depresivní děti touží po penězích vyhlašují nový start-up státní útvar The RPBLC, jehož motto zní „Have fun, save the world", který po Berlíně otevře svou pop-up ambasádu také v Praze v designově vytříbených prostorách bývalého krytu civilní obrany. Možnost audience budete mít od 29. listopadu do 1. prosince v rámci dnů otevřených dveří na velvyslanectví, kde vás kromě welcome drinku, nezávazných small talks i protokolárních rozhovorů čeká také unikátní kolekce diplomatických darů. Od nich si nová republika slibuje získání mocenských výhod a navázání přátelských vztahů s pečlivě vybranými globálními hráči dneška: mj. se Severní Koreou, nebo také společností Google či organizací FIFA.
Na den otevřených dveří můžete přijít kdykoli mezi 18:30 a 21:30. Performance probíhá v češtině a němčině. Doporučený dress code pro návštěvníky ambasády je „black smart casual tie“, který v sobě snoubí audienci u britské královny s pohodičkou hipsterské kavárny.
S kým se vyplatí být v současném světě zadobře? A jakým darem si lze koupit jeho přízeň? A na jaký dar přispějete Vy? Nějaký dar si odnese každý. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere.
Najděte si spolujízdu z
Vyhledat na BlaBlaCar