In the Name of Gift

In the Name of Gift

In the Name of Gift

pá 1. prosinec 2017, 18:30 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci
Performance jako dar. Dar jako performance. Něco za něco. Zavítejte na ambasádu The RPBLC a seznamte se s diplomatickými dary pro mocné tohoto světa.
Berlínský divadelní kolektiv lunatiks produktion a pražský umělecký gang Depresivní děti touží po penězích vyhlašují nový start-up státní útvar The RPBLC, jehož motto zní „Have fun, save the world", který po Berlíně otevře svou pop-up ambasádu také v Praze v designově vytříbených prostorách bývalého krytu civilní obrany. Možnost audience budete mít od 29. listopadu do 1. prosince v rámci dnů otevřených dveří na velvyslanectví, kde vás kromě welcome drinku, nezávazných small talks i protokolárních rozhovorů čeká také unikátní kolekce diplomatických darů. Od nich si nová republika slibuje získání mocenských výhod a navázání přátelských vztahů s pečlivě vybranými globálními hráči dneška: mj. se Severní Koreou, nebo také společností Google či organizací FIFA.
Na den otevřených dveří můžete přijít kdykoli mezi 18:30 a 21:30. Performance probíhá v češtině a němčině. Doporučený dress code pro návštěvníky ambasády je „black smart casual tie“, který v sobě snoubí audienci u britské královny s pohodičkou hipsterské kavárny.
S kým se vyplatí být v současném světě zadobře? A jakým darem si lze koupit jeho přízeň? A na jaký dar přispějete Vy? Nějaký dar si odnese každý. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere.

ne 1. červenec
Divadelní léto pod vánočním stromkem? Udělejte svým blízkým radost vánočním vouc...
Koupit vstupenky
so 13. říjen 21:00
Kino Lucerna, Praha
Mladý britský komik a herec přijede se svým stand upem do pražského Kina Lucerna...
Koupit vstupenky

více akcí