In the Name of Gift

In the Name of Gift

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o představení

Performance jako dar. Dar jako performance. Něco za něco. Zavítejte na ambasádu The RPBLC a seznamte se s diplomatickými dary pro mocné tohoto světa.
Berlínský divadelní kolektiv lunatiks produktion a pražský umělecký gang Depresivní děti touží po penězích vyhlašují nový start-up státní útvar The RPBLC, jehož motto zní „Have fun, save the world", který po Berlíně otevře svou pop-up ambasádu také v Praze v designově vytříbených prostorách bývalého krytu civilní obrany. Možnost audience budete mít od 29. listopadu do 1. prosince v rámci dnů otevřených dveří na velvyslanectví, kde vás kromě welcome drinku, nezávazných small talks i protokolárních rozhovorů čeká také unikátní kolekce diplomatických darů. Od nich si nová republika slibuje získání mocenských výhod a navázání přátelských vztahů s pečlivě vybranými globálními hráči dneška: mj. se Severní Koreou, nebo také společností Google či organizací FIFA.
Na den otevřených dveří můžete přijít kdykoli mezi 18:30 a 21:30. Performance probíhá v češtině a němčině. Doporučený dress code pro návštěvníky ambasády je „black smart casual tie“, který v sobě snoubí audienci u britské královny s pohodičkou hipsterské kavárny.
S kým se vyplatí být v současném světě zadobře? A jakým darem si lze koupit jeho přízeň? A na jaký dar přispějete Vy? Nějaký dar si odnese každý. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere.

Místo konání

Další akce

Více akcí
Palm Off Fest 2018
Divadlo
Palm Off Fest 2018
Pá 19. října 2018, Divadlo pod Palmovkou Praha, cz
Pocta Ingmaru Bergmanovi
Divadlo
Pocta Ingmaru Bergmanovi
Po 15. — Pá 19. října 2018, Divadlo Kolowrat Praha, cz
Malá inventura České Budějovice 2018
Divadlo
Malá inventura České Budějovice 2018
Čt 11. — Ne 14. října 2018, různá místa České Budějovice, cz
Hlavní strana Divadlo Venuše ve Švehlovce In the Name of Gift