Joshua Radin

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o koncertu

Joshua Radin ležel natažený na posteli stockholmského hotelu, když skládal své nové album. Den strávený v posteli se zdá být kontraintuintivním přístupem k produktivitě, ale po pocitu, že jeho tvůrčí studnice nadobro vyschla, Radin zčistajasna složil nejsilnější materiál své kariéry poté, co se obrátil o devadesát stupňů. Jmenuje se 'Onward and Sideways' a mistrně a upřímně zachycuje prožitek naprostého a bezmezného zamilování se, s veškerou radostí a váháním, strachem a pochybnostmi, které lásku doprovázejí.

Téma lásky a komplikací, které ji prostupují, je Radinova silná skladatelská parketa. I když Radin nikdy nechtěl vystupovat před publikem, neměl příliš na vybranou, když se jeho vůbec první písnička "Winter" objevila v epizodě seriálu "Scrubs." Výsledkem byl nahrávací kontrakt, stovky koncertů po celém světě, stovky tisíc prodaných desek, chvála kritiky, účinkování v The Tonight Show a Conan, i to, že se jeho skladby objevily ve vice než 150 různých filmech, reklamách a televizních programech.

Na nahrávání 'Onward and Sideways,' svého šestého studiového alba, si Radin přizval hvězdný tým tvořený Sheryl Crow, která s ním zpívá sladce akustický duet v "Beautiful Day", nebo Mattem Chamberlainem (Elvis Costello, David Bowie), kytaristou Gregem Leiszem (Jackson Browne, Willie Nelson), klávesovým hráčem Patrickem Warrenem (Bob Dylan, Emmylou Harris), a producentem/kytaristou Tony Bergem (The Replacements, Lucius). Joshua Radin se svým posledním albem vyrazil do světa a 31.ledna v komorní atmosféře Lucerna Music Baru zahraje své love songy pražskému publiku

Lineup / Vystupující interpreti

  • Joshua Radin

Místo konání

Další ročníky

2016 2015

Další akce

Více akcí
The Neighbourhood
Koncert, Pop, Rock
The Neighbourhood
St 6. února 2019, Forum Karlín Praha, cz

The Neighbourhood

Disturbed
Koncert, Metal, Rap
Disturbed
Po 24. června 2019, Malá sportovní hala Praha, cz

Disturbed

Slayer
Koncert, Metal
Slayer
Út 25. června 2019, Tipsport Arena Praha, cz
Kimbra
Koncert, Pop, Jazz
Kimbra
Čt 14. března 2019, Lucerna Music Bar Praha, cz
Mogli
Koncert, Folk, Pop
Mogli
Čt 4. dubna 2019, Chapeau Rouge Praha, cz
Bryan Ferry
Koncert, Pop, Rock
Bryan Ferry
St 5. června 2019, Forum Karlín Praha, cz

Bryan Ferry

While She Sleeps
Koncert, Hardcore, Metal
While She Sleeps
Út 12. února 2019, Meetfactory Praha, cz

While She Sleeps

Slipknot
Koncert, Metal
Slipknot
Út 11. června 2019, O2 Arena Praha, cz

Slipknot

Hlavní strana Koncerty Lucerna Music Bar Joshua Radin