koncert Katarína Knechtová a Šarišan „Puto“

Katarína Knechtová a Šarišan „Puto“

Katarína Knechtová a Šarišan „Puto“

po 5. listopad 2018, 19:00 za 78 dní
Istropolis - Veľká sála sk Najít ubytování
Trnavské mýto 1, Bratislava
Koupit vstupenky
Informace o koncertu
PUTO - nový hudobný projekt KATARÍNY KNECHTOVEJ a folklórneho súboru ŠARIŠAN (hudobná aj tanečná zložka), ktorý prináša jedinečné žánrové prepojenie dvoch hudobných svetov - popovej a folklórnej hudby na jednom pódiu.
"Puto pre mňa v tomto projekte predstavuje puto k hudbe, k folklóru, puto k Slovensku a zvlášť k regiónu Šariš, v ktorom som vyrastala a kde som doma" - K.Knechtová
Nenechajte si ujsť tento hudobný počin jesene s viac ako 50 účinkujúcimi na jednom pódiu.
Katarína Knechtová - na scéne pôsobí 21 rokov, začínala v IMT Smile, neskôr spoluzakladateľka skupiny Peha, kde pôsobila 12 rokov.
Od r.2008 je na sólovej hudobnej dráhe. Spolupracovala s mnohými umelcami z Čiech aj Slovenska (Chinaski, Meky Žbirka, Cigánski Diabli, IMT Smile), ale aj so zahraničnými umelcami napr. Christian Eigner, Howard Bullivant, Charlotte Hatherley atd.
Aktuálne môžete v éteri počuť singel "SVETY". 
Folklórny súbor Šarišan - 50 rokov na scéne, pôsobí doma, ale aj v zahraničí. Popredný folklórny reprezentant regiónu Šariš a jeho metropoly Prešova. V súbore hrá, spieva a tancuje viac ako 60 mladých ľudí, ktorí absolvujú ročne vyše 70 vystúpení doma i v zahraničí. Program folklórneho súboru je inšpirovaný bohatstvom folklórnych tradícií regiónov východného Slovenska - Šariš, Zemplín, Spiš a Abov. Tieto v umeleckom spracovaní súboru prinášajú originalitu a neopakovateľnosť ľudového umenia regiónov a sú významnou súčasťou reprezentácie národného kultúrneho bohatstva Slovákov zahraničí

Najděte si spolujízdu z
Vyhledat na BlaBlaCar
Čt 8. listopad 21:00
Při návratu Anny Calvi v polovině dubna 2018, který provázela na Instagramu zveř...
Koupit vstupenky
po 22. říjen 19:30
Café V Lese, Praha
Americký singer-songwriter a producent Tom Krell známý spíše pod pseudonymem How...
Koupit vstupenky
po 5. listopad 21:00
Americká new wave parta Cold Cave, která nedá dopustit na černé brýle a goth est...
Koupit vstupenky

více akcí