koncert Koncert Lipa Spieva Lasicu

Koncert Lipa Spieva Lasicu

Koncert Lipa Spieva Lasicu

po 18. červen 2018, 20:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o koncertu
Lipa spieva Lasicu - spojenie Petra Lipu a Milana Lasicu na jednom pódiu pod holým nebom.
Peter Lipa a Milan Lasica, spolu s hudobníkmi z kapely, si zaspomínajú na časy, kedy tajne po nociach počúvali Music USA a vysvetlia divákom čo to vlastne je tá naša Prosperita.
Tieto tri piesne a mnohé ďalšie z albumov Lipa spieva Lasicu a Návšteva po rokoch si na spoločných koncertoch našich dvoch showbusinessových vytrvalcov vypočujú ich fanúškovia na koncertoch.
Peter Lipa: “Ten moment, keď pozvem na scénu Milana je pre mňa dôležitý. Všetko sa zmení. Do tej chvíle ma diváci počúvali, tešili sa z pesničiek, textov, tlieskali po sólach mojim hudobníkom, ale všetci sme si spolu uvedomovali, že tak trochu čakáme na Lasicu. Ja odohrám ročne vyše stovky koncertov, ale len niektoré z nich majú túto zvláštnu PH (rozumej pridanú hodnotu) – teda Milanovu prítomnosť. Ale predtým než k spievaniu dôjde som s ním na scéne v úlohe, ktorú roky spolu s Julom v “Dverách” mal on. Príde hosť a má nastať úsmevný dialóg, lebo ten každý očakáva. Ja teda dopredu vôbec neviem čo sa ho opýtam, vlastne sa vyžívam v tom, že nech sa ho opýtam čokoľvek, nakoniec povie aj tak to čo on chce. To dobrodružstvo verejného rozhovoru je pre mňa veľmi vzrušujúce. V tej chvíli robím aspoň malú časť z toho čo som celý život a vlastne do dnešného dňa na ňom obdivoval. Akože , “len tak”, nezáväzne sa na scéne rozprávame a čakáme na tie malé i väčšie perly, ktoré nám majster podhodí. A potom príde to spievanie, ale tam už je všetko jasné.“


st 20. březen 2019 19:00
Roxy, Praha
Kanadský umělec Night Lovell pokračuje v trendu náctiletých rapperů, kteří svou...
Koupit vstupenky
pá 14. září 19:00
Mladičká písničkářka z Memphisu Julien Baker se poprvé chystá do České republiky...
Koupit vstupenky
pá 19. říjen 19:00
Švédské trio Peter Bjorn and John, které se proslavilo zejména singlem Young Fol...
Koupit vstupenky

více akcí