Trendy Jiří Korn Leoš Mareš Pražský Majáles 2024 Karel Gott…jeho písně žijí dál! Rammstein Jony André Rieu

Královéhradecký Okruh 2017

již proběhlo pá 16. června 2017, 19:00

Hodnocení

Informace o akci

V termínu 16. až 18. června tohoto roku ožije areál hradeckého polygonu závody historických motocyklů, sidecarů a JAWY 350. Celý podnik bude nést název Královéhradecký okruh o cenu Bohumila Staši. Akci zahájí páteční koncerty, kdy se návštěvníkům představí revivalová kapela VaŤáci, kterou bude následovat rockově-punková kapela oVoce a vrcholem večera bude vystoupení Vypsané Fixy. Návštěvníci se mohou těšit na pořádný hudební nářez.
 Sobota je určena tréninkům až 22 kategorií historických motocyklů, sidecarů a JAWY 350, které odstartují v 7:45 a poslední vyrazí na trať okolo 19:00.
 Vrcholem celého víkendu pak budou nedělní závody v jízdě pravidelnosti, jež navazují na sobotní program.
 Právě Bohumil Staša je jednou z největších legend českého motocyklového závodního světa, který v průběhu své aktivní kariéry získal 20 titulů Mistra republiky, umístil se několikrát vysoko i v seriálu závodů mistrovství světa. Za svůj závodní život obsadil 90krát 1. místo na stupni vítězů, což ho zařadilo mezi nejúspěšnější motocyklové závodníky Československa.