Krásná Louka 2016

Krásná Louka 2016

Krásná Louka 2016

so 28. květen 2016 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu

Boleslavská produkční uvádí 3. ročník multižánrového hudebního festivalu KRÁSNÁ LOUKA 2016.
Dvoudenní hudební festival spojený s oslavou dětského dne se koná 28 - 29. 5. 2016 v areálu Krásné louky v Mladé Boleslavi.
V sobotu proběhnou hudební vystoupení známých českých a regionálních kapel a program je zakončen půlnočním ohňostrojem. Nedělní část festivalu se nese v duchu oslavy dne dětí.
Atraktivní program v podobě hudebních, divadelních, komických či kouzelnických vystoupení.
Program:
Sobota od 14:00 do 0:00 - hudební program: OLYMPIC, WALDA GANG, MICHAL HRŮZA, XINDL X, PAVEL CALLTA, Rammstein Members Club, TWILIGHT KID, celým dnem budou provázet Michal Suchánek & Richard Genzer
Neděle od 11:00 do 17:00 - vstup zdarma, po celý den hudebně zábavný program pro děti a dospělé, animátoři a soutěže o ceny.
Po oba dva dny bude připraven bohatý doprovodný program, adrenalinové atrakce, pouťové atrakce a lunapark pro děti i dospělé, rukodělné dílničky, soutěže, ale také pestrá nabídka občerstvení a upomínkových předmětů.
Děti do 130cm mají vstup po celou dobu festivalu zdarma.
Zlevněné vstupenky jsou k dispozici držitelům mezinárodního studentského průkazu ISIC (v předprodeji od 01. 01. 2016), držitelům průkazek ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba a 1 doprovod).
Doklad opravňující ke slevě je třeba předložit spolu se zlevněnou vstupenkou při vstupu do místa konání festivalu.


Lineup

MICHAL HRŮZA
OLYMPIC
PAVEL CALLTA
Rammstein Members Club
TWILIGHT KID
WALDA GANG
XINDL X