Lesní Slavnosti Divadla 2016

Lesní Slavnosti Divadla 2016

Lesní Slavnosti Divadla 2016

Čt 1. září 2016, 20:00
Lajkni a nic ti neuteče.
Jak se vám akce líbila?

Dejvické divadlo přichází tentokráte se třemi představeními - třemi tituly.Ve středu 31. srpna začínáme představením Dealer´s Choice geniálního autora Patricka Marbera. Jedná se o "pokerovou divadelní hru".  Zaměstnanci jedné londýnské restaurace se každou neděli setkávají v suterénu podniku k partičce pokeru. Jednoho dne se objeví záhadný muž, jak se záhy ukáže, profesionální hráč. Majitel restaurace jej pozve k hracímu stolu. Rozehrává se napínavá partie, v níž zdaleka nejde jen o karty. Inscenace v režii autora byla v roce 1995 oceněna prestižní britskou divadelní cenou jako komedie roku. Za roli Mugsyho získal Václav Neužil v roce 2011 Cenu Thálie. 

Ve čtvrtek 1. září můžete znovu shlédnout Briana Miroslava Krobota z roku 2012.Jedná se o ztvárnění skutečných událostí ze života legendárního Stouna. Diváci se setkají nejen s Mickem, Keithem a Charliem, ale i hrdiny Brianova tripového světa, Králíčkem, Oslíkem a Medvědem. Představení je opepřeno skvělým hudebním výstupem Václava Neužila jako představitele Micka Jaggera. 

V pátek 2. září vám přineseme novinku, psychothriller se šťastným koncem, Zimní pohádka z pera Williama Shakespeara. Zimní pohádka je zvláštní, kouzelná hra. Je jednou z posledních Shakespearových her. Působí, jakoby do ní autor napsal celou svojí životní zkušenost. Celý svět se vám rozkouskuje na mnoho útržků. V jednom útržku vidíte lásku a hned za ní nenávist, vypočítavost, hloupost, všechny odstíny egoismu a za nimi, jako v pohádce, dobré srdce. Je to svět, kde nic není tak, jak se zdá a ani postavy často nevědí, kdo jsou.

Řevnice - lesní divadlo Divadelní, Řevnice
so 1. červenec
Jubilejní 10. ročník Divadelního léta bude plný překvapení! Jak asi tušíte, nový...
Koupit vstupenky

Další akce