Doplnit informace

čt 1. 9. 2016, začátek 20:00

Lesní Slavnosti Divadla 2016

Řevnice - lesní divadlo, Řevnice ukázat na najít ubytování

Lesní Slavnosti Divadla 2016
Jak se vám akce líbila?

Dejvické divadlo přichází tentokráte se třemi představeními - třemi tituly.Ve středu 31. srpna začínáme představením Dealer´s Choice geniálního autora Patricka Marbera. Jedná se o "pokerovou divadelní hru".  Zaměstnanci jedné londýnské restaurace se každou neděli setkávají v suterénu podniku k partičce pokeru. Jednoho dne se objeví záhadný muž, jak se záhy ukáže, profesionální hráč. Majite... (více)

Dejvické divadlo přichází tentokráte se třemi představeními - třemi tituly.Ve středu 31. srpna začínáme představením Dealer´s Choice geniálního autora Patricka Marbera. Jedná se o "pokerovou divadelní hru".  Zaměstnanci jedné londýnské restaurace se každou neděli setkávají v suterénu podniku k partičce pokeru. Jednoho dne se objeví záhadný muž, jak se záhy ukáže, profesionální hráč. Majitel restaurace jej pozve k hracímu stolu. Rozehrává se napínavá partie, v níž zdaleka nejde jen o karty. Inscenace v režii autora byla v roce 1995 oceněna prestižní britskou divadelní cenou jako komedie roku. Za roli Mugsyho získal Václav Neužil v roce 2011 Cenu Thálie. 

Ve čtvrtek 1. září můžete znovu shlédnout Briana Miroslava Krobota z roku 2012.Jedná se o ztvárnění skutečných událostí ze života legendárního Stouna. Diváci se setkají nejen s Mickem, Keithem a Charliem, ale i hrdiny Brianova tripového světa, Králíčkem, Oslíkem a Medvědem. Představení je opepřeno skvělým hudebním výstupem Václava Neužila jako představitele Micka Jaggera. 

V pátek 2. září vám přineseme novinku, psychothriller se šťastným koncem, Zimní pohádka z pera Williama Shakespeara. Zimní pohádka je zvláštní, kouzelná hra. Je jednou z posledních Shakespearových her. Působí, jakoby do ní autor napsal celou svojí životní zkušenost. Celý svět se vám rozkouskuje na mnoho útržků. V jednom útržku vidíte lásku a hned za ní nenávist, vypočítavost, hloupost, všechny odstíny egoismu a za nimi, jako v pohádce, dobré srdce. Je to svět, kde nic není tak, jak se zdá a ani postavy často nevědí, kdo jsou.

Další akce

Ferda Mravenec

st 15.3.

Ferda Mravenec

Divadlo Hybernia, Praha   Koupit vstupenky

Family

út 13.12.

Family

Jatka78, Praha   Koupit vstupenky

Ferda Mravenec

so 13.5.

Ferda Mravenec

Divadlo Hybernia, Praha   Koupit vstupenky

Divadelní léto pod plzeňským nebem 2017

so 1.7. — po 31.7.

Divadelní léto pod plzeňským nebem 2017

Plzeň – různá místa, Plzeň   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Lesní Slavnosti Divadla 2016

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.