2127sounds spojí MCs na showcase festivalu v Lucerna Music Baru

2127sounds spojí MCs na showcase festivalu v Lucerna Music Baru

Úterý 13. října bude patřit k těm dnům, kdy posluchači moderního soundu budou slavit ve velkém v Lucerna Music Baru. K hlavním lákadlům večera patří především kapela 2127sounds, nová backingová kapela, která doprovodí přední MCs českého hip hopu a reggae. Známe energické koncerty Mr. Cocomana a Solid Vybez, Dr. Karyho, Prago Union, flow předního rappera Resta, r’n’b Eriky Fečové nebo vedení backingové kapely zpěvákem a beat boxerem Jenem Hovorkou. Už samotné složení kapely, kterou uvidíme v Lucerna Music Baru, by mělo být dostatečným důvodem jít zjistit, co se na nás chystá. Na dvojích bicích se potká Adam Koller (např. Bug’n’Dub) a Petr Hanák (Fallgrapp, The High Corporation), na base Matěj Havlíček (Fast Food Orchestra), kytarista Antonín Dlapa (Tonya Graves, Voila!), klávesy obstará Jan Steinsdorfer (Ewa Farna) a gramofony DJ Maro (Prago Union).

Klub se otevírá v 18:30 a jako první uvidíme vystoupení nového projektu Marie Kieslowski Selective Mute. Dále vystoupí The High Corporation. Ty si jako support vybralo několik tuzemských pořadatelů a tak vystoupili před Prago Union, Nnekou, Selah Sue, N.O.H.A. nebo Akua Naru. Neméně zásadní kapely večera budou také Megaphone, kteří během tohoto léta odehráli perfektní koncert na druhém pódiu Colours of Ostrava a Peter Pan Complex se svou novou debutovou deskou v produkci Michaela Randalla vycházející pod labelem Warner Music Czech Republic. Celý večer také obohatí olomoučtí Flash the Readies, nejnovější přírůstek Everything Goes. Koncert zakončí 2127sounds, exkluzivní přehlídka toho nejlepšího, co nabízí naše urban scéna.

“Rádi bysme dali Praze zprávu, že zastupujeme kapely, které jsou svoji invencí a energií opravdu na úrovni. Já sám poslouchám Peter Pan Complex, The High Corporation nebo Megaphone téměř každý den a myslím si, že znám hodně hudby ze světa. Tyhle projekty jsou prostě výborný a dříve nebo později se na naší scéně prosadí. Budu rád, když se přijdete podívat na to, na co budou za pár let fronty a dnes to ještě můžete podpořit.” Michael Tardík (Everything Goes)

Út 13. říjen 2015
V úterý 13. října se v Lucerna Music Baru představí 6 kapel agentury Everything...