APOCALYPTICA, CRASHDIET, THORNAFIRE na Basinfirefestu 2012!

APOCALYPTICA, CRASHDIET, THORNAFIRE na Basinfirefestu 2012!

Finskou skupinu APOCALYPTICA jistě netřeba českým fanouškům představovat. Jejich koncerty jsou vždy nabité energií a představují obrovský hudební zážitek. I proto bývají dlouho dopředu vyprodané! Pořadatelé Basinfirefestu Vám tento hudební poklad přinesou již tradičně na začátku léta.

Eicca Toppinen, Perttu Kivilaakso, Paavo Lotjonen, Mikko Siren – čtveřice nadaných violoncellistů, jež svým věhlasem konkuruje takovým kapelám jako je Metallica, Slayer nebo Sepultura! Hlas jejich hudebním dílům propůjčili například Corey Taylor ze Slipknot, Ville Valo z HIM, Lauri Ylönen z The Rasmus, Nina Hagen nebo Marta Jandová. Těšit se můžete na působivé vystoupení vygradované na maximum!

Dalším zajímavým přírůstkem jsou švédští CrashDiet. Kapela vznikla v roce 2000 ve Stockholmu a nechala se inspirovat hvězdami jako jsou např. Kiss, Mötley Crüe nebo Guns N' Roses.

Na festivalu vystoupí také Thornafire mající své kořeny v Chile. Jejich syrový death metal nepostrádá prvky melodičnosti. Svým projevem by se dali přirovnat ke známějším Immolation.

pá 29. červen 2012
Festivalový areál, Spálené Poříčí
Basinfirefest 2012 uvede finskou metalovou kapelu Children Of Bodom mající za sv...