Bikeandwater 2014 již tuto sobotu

Bikeandwater 2014 již tuto sobotu

BIKEANDWATER 2014 opět nebude chybět v kalendáři akcí pro letošní rok. Již 9. pokračování této jedinečné události, která v současné podobě nemá v ČR obdobu, je opět zde. Originální akce kombinující adrenalinové bikové závody a kvalitní hudební produkci neodmyslitelně patří k začátku léta již od roku 2006. V sobotu 21.6.2014 se ve Šternberku nad hladinou zatopeného lomu „pod Lipinou“ předvedou ti nejodvážnější letci na freestylových kolech a koloběžkách. Ve večerních hodinách naváže na závody hudební afterparty, kde budete moci slavit společně s vítězi až do ranních hodin. Afterparty proběhne na louce u příjezdu z Olomouce do Šternberka.

Závody BIKEANDWATER 2014 se uskuteční v sobotu 21.6.2014 ve Šternberku v tradičním prostoru zatopeného lomu pod Lipinou. Prezentace a trénink jezdců startuje od 10 hodin dopoledne, vlastní závod ve 13.00hodin a jméno vítěze se dozvíme přibližně v 16.30 hodin. Do závodu se mohou přihlásit jezdci na kolech všech druhů a scooterech (koloběžkách). Závod se jede o ceny v hodnotě 30000Kč od partnerů závodu. Vítěz závodu získá snowboardovou desku od firmy HACK. Mega kicker, který pošle jezdce až 8 m nad hladinu lomu, opět zapůjčí Bikepark Kopřivná a startovné pro riders je zdarma. Atmosféru na závodech bude hecovat speaker J. D., o hudební doprovod se postará dj Tomix22. Závody budou doplněny o doprovodné aktivity pro příchozí diváky – TREK test centrum, bike trial exhibici předvede pro raider MICHAL PRUCEK a Břeťa Krhut s MIBO.cz přivezou testovací koloběžky. Chybět nebude mega-trampolína a kluci s DossArt teamu připraví StreetArt exhibice&workshop. Opět chystáme závod na kolech a odrážedlech pro nejmenší. Věříme, že nám letos bude přát počasí a závodu se zúčastní co největší počet jezdců. Neváhejte, a přijďte je podpořit. Vaše hlasivky dodají jezdcům kuráž. V lomu bude připraveno občerstvení pro malé i velké včetně řidičů. Vstupné na závody je 20CZK, děti do 135cm mají vstup zdarma. Více informací pro riderz i diváky na http://www.facebook.com/BikEandwater. Tradičním partnerem závodů je město Šternberk.

Večerní hudební produkce se přesune do osvědčených prostor na louku u příjezdu do Šternberka od Olomouce. Afterparty odstartuje ve 20.00. Jako hlavní hvězda se představí ve své šternberské premiéře legenda české dnb scény dj KOOGI (Shadowbox.cz) Hlavní hvězdu doplní kvalitní český support v čele s promotérem akce Gotiou. Hlavní podium doplní Freestyle stage, na které budou znít především rovné beaty. Občerstvit tělo i ducha budete moci na baru s kompletním sortimentem a rychlou obsluhou. Vstup na afterparty je 80CZK.

BIKEANDWATER 2014 tak opět nabídne extrémní sportovní podívanou i kvalitní hudební zážitky. Proto si už nyní udělejte značku v kalendáři v sobotu 21.6.2014. BIKEANDWATER 2014 již klepe na dveře. Závody startují v zatopeném lomu „pod Lipinou“ ve 13.00 hodin a Afterparty na louce u příjezdu do Šternberka od Olomouce ve 20.00. Nezmeškejte první z vrcholů letošní festivalové sezóny.