Brány hudebního festivalu 7apůlfest se otevřou již tuto sobotu

Brány hudebního festivalu 7apůlfest se otevřou již tuto sobotu

27. června 2015 se bude konat již jedenáctý ročník hudebního festivalu 7apůlfest. Místem konání zůstává tradičně plavecký areál v Zábřehu. Program bude probíhat na dvou střídajících se scénách.

Největším hudebním lákadlem bude početná banda z Úval – Divokej Bill, která dorazí do Zábřehu premiérově. Navíc kapela plánuje letos na Moravě exkluzivně jen 3 koncerty!!! Dalším lákadlem bude jedna z nejúspěšnějších kapel české hudební scény UDG, hudební nářez Tomáše Hájíčka a jeho kapely Krucipüsk a v neposlední řadě držitelka ceny Anděl za objev roku, písničkářka, klavíristka a skladatelka Lenny. Ucho potěší taky jedna z nejpopulárnějších slovenských klubových kapel Zoči Voči, nebo nejznámější duo z hudebně nenadaných kapel v Brně – Čokovoko, těšit se můžete například také na kapely Donaha nebo Ancient Desire

Festival tradičně sází i na taneční hudbu, které bude zasvěcena druhá scéna s názvem electro stage. Tancovat budete v rytmu electroswingu, house, techna či dubstepu.

Festival také místo hudby nabídne doprovodný wellnes. Ten skýtá bohatý program. Vyzkoušet si můžete balancování, chození a skákání na popruhu mezi dvěma body – tzv. slackline, závody a zápasy ve velkých koulích - bumperball, těšit se můžete také na ohňovou show. Mimo jiné se můžete nechat nalíčit v kosmetickém studiu nebo si zahrát beach volejbal, minigolf, či poker.

Hlavní partnerem festivalu je pivovar Radegast, budete moci ochutnat jak Radegast 10° tak Ryze hořkou 12°.

Vedle těchto aktivit festival chystá i velkou dětskou scénu, kde vaše děti čeká mimo jiné hraní autorských pohádek a písní, moderování, klaunské vystupování a kreativní workshopy od umělců z Divadélka S Radostí.

Nedílnou součástí festivalů je v dnešní době i móda a nejinak je tomu i na 7apůlfestu. Stánek s festivalovým merchandisingem bude letos novinkou a doufáme, že bude oblíbeným cílem většiny návštěvníků.  

Festival také pokračuje ve zlepšování dostupnosti pro hudební fanoušky a proto letos spustil on-line předprodej přes systém Goout.cz. Vstupenky bude možné samozřejmě koupit také na tradičních předprodejních místech v Zábřehu, Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích, konkrétní adresy najdete na stránkách festivalu www.7apulfest.cz.

Cena vstupenky v předprodeji je aktuálně 400 Kč, na stránkách festivalu či na goout.cz můžete zakoupit vstupenky s výraznou slevou například balíček 5 + 1, vstupenka vás takto vyjde na 333 Kč. Držitelé karty ISIC/ITIC/ALIVE  mají na vstupenku 10% slevu. Na místě bude cena 500 Kč.

Děti do 12 let mají v doprovodu rodičů vstup zdarma. 

Více informací najdete na www.7apulfest.cz

so 27. červen 2015
plavecký areál, Zábřeh
27. června 2015 se bude konat již jedenáctý ročník hudebního festivalu 7apůlfest...