Calm Season a Sandra Kisić: Oblečeme Vás na festival Overtone

Calm Season a Sandra Kisić: Oblečeme Vás na festival Overtone

Koutek H&M Loves Music v prodejně v Myslbeku se opět převléknul. Tentokrát pro vás vybrali kousky, ze kterých si můžete sestavit stylové outfity, Terezie Kovalová,  Adam Vopička (tedy kapela Calm Season) a bloggerka Sandra Kisić. Festival, kde jsou hudba a móda největší kamarádi, je už tuto sobotu, tak na nic nečekejte a přijďte se inspirovat! 

„Baví mě, jak je v hudební koutku H&M široká a pestrá nabídka. Vyberou si tady extravagantní ženy i minimalistické dívky, jako jsem já,“ zve do světa H&M Loves Music ve spodním, dámském patře v Myslbeku Terezie Kovalová. A spolupráci si pochvaluje i její kolega Adam Vopička: „Nejradši nosím mikinu bez kapuci na holém těle a přes to parku. Našel jsem úplně skvělou červenou mikinu s kokosem, ve které vypadám jako Alf. A v tom klučičím koutku nahoře je to tak krásně vyskládaný... Úplně jsem cítil, že nám to tam patří.“  

H&M Loves Music vás inspiruje celé prázdniny. Současná kolekce je za tu dobu už třetí (předchozí patřily kapelám Please The Trees a Android Asteroid) a právě tahle by vám měla napovědět, v čem nejvíce zazáříte na festivalu Overtone, který proběhne 15. srpna od 16:00 do 22:00 v pražských Riegrových sadech. „Já osobně mám hrozně ráda šedesátá, sedmdesátá, ale i osmdesátá léta a tenhle náš výběr je těmito roky dost inspirovaný. Najdete tam věci, které by si lidi vzali na koncert už před čtyřiceti lety, ale i dnes,“  komentuje aktuální koutek bloggerka Sandra Kisić. 

A protože je Overtone víc než jen festival a sobota tak bude svátkem kamarádství hudby s módou, můžete se stát hvězdou H&M Loves Music i vy. Ty nejzajímavější outfity budeme fotit a natáčet a promítat je (samozřejmě s vaším svolením) přímo na projekci u hlavního pódia. Fotografie si navíc můžete nechat vytisknout v H&M meeting pointu, kde bude hrát DJ. Tam také najdete fotokoutek se vším, co budete potřebovat, pokud se na chvíli budete chtít stát třeba slavnou kapelou. Veškeré důležité informace vám na místě poskytne H&M Loves Music team, který zaručeně poznáte. Už teď si ale zapamatujte hashtag #hmlovesovertone. Bude se vám hodit! 

Ještě vám připomeneme, že na festivalu Overtone vystoupí německé folkotronické duo Milky Chance,  indie-popoví Dáni The Asteroids Galaxy Tour, mladá britská písničkářka Shannon Saunders a čeští Android Asteroid, kteří se představí ve speciálním DJ setu. Více na www.overtone.cz

Pro další informace a novinky sledujte www.goout.cz/hmlovesmusic

so 15. srpen 2015
Riegrovy sady, Praha
Na české festivalové mapě se objevuje zbrusu nové jméno – Overtone Festival. Nen...