CHCETE, ABY SE VÁM VĚNOVALY HVĚZDY KOLÍNSKÉHO NATRUCU?

CHCETE, ABY SE VÁM VĚNOVALY HVĚZDY KOLÍNSKÉHO NATRUCU?

Na festivalu Natruc Kolín máte možnost mít členy kapel InéKafe, nebo TataBojs jen pro sebe!

24.8.2013 na Kmochově Ostrově v Kolíně, v jednom z nejkrásnějších festivalových areálů, bude k vidění více jak třicet interpretů na třech podiích, jmenovitě např. Tata Bojs, Iné Kafe ( SK ), UDG, Visací Zámek, Rybičky 48, Kamil Střihavka, Skyline, Kolínský Big Band s Ondřejem Rumlem, či americký liveloopingový kouzelník Rocky Leon a mnoho dalších.

Pořadatelé festivalu připravili pro své věrné návštěvníky bonus v podobě hry o VIP vstupy na festival.

Hrajte na adrese: apps.facebook.com/natrucgame

7 vítězů obdrží 2 ks VIP vstupenek Kromě neomezeného vstupu do VIP prostoru bude výhercům umožněno setkání se členy kapel TataBojs a InéKafe, kteří výhercům věnují svůj čas a pozvání na drink!

„ Jelikož si návštěvníků našeho festivalu velmi vážíme, chceme se jim odvděčit. Co může být lepšího, než jim umožnit setkání s jejich idolem tváří v tvář. Hudebníci jsou tímto nápadem nadšeni a neváhali nám plán odsouhlasit.“ dodal Martin Řehoř, pořadatel festivalu.

Soutěž je již v plném proudu na facebookovém profilu festivalu, projděte se i VY po virtuálním plánku areálu a vyhrajte nezapomenutelné zážitky! Podrobný program, doprovodné akce a důležité informace najdete na www.natruc.eu

so 24. srpen 2013
Kmochův Ostrov, Kolín
16. ročník kultovního festivalu na Kmochově ostrově v Kolíně