Cinda open air odhaluje dj's 3. stage a zve na warm upy

Představujeme zástupce třetí stage C.O.A. a zveme na warm upy na tento open air!
Sobota 10.9. bude svátkem všech party people nejen v naší metropoli. Na pražské Císařské louce se uskuteční druhé pokračování letošního ročníku Cinda open air, které tak uzavře letošní festivalovou sezónu.
Představujeme vám zástupce 3. zlámané stage a zveme vás na warm upy, na kterých několik vyvolených obdrží free vstupy na tento festival v srdci metropole!

2K

DJ 2K se na české drum\'n\'bassové scéně pohybuje od roku 2000, je členem Shadowboxu, kde se podílí na chodu webových stránek. Společně s DJem Nitrousem uvádí rozhlasový pořad Shadowbox na pražském Rádiu 1, který je zaměřen převážně na novinky z oblasti světové drum\'n\'bassové scény. V roce 2003 připravil s IM Cyber hudbu k úspěšnému divadelnímu představení Discopigs.S DJem Nitrousem tvoří djský tandem, v rámci kterého vystupují pod pseudonymem Nitropank. Hrál na větších drum\'n\'bassových akcích po boku známých jmen jako například Klute, Nu Tone, Lee, Blame, High Contrast, Matrix, Kosheen, Nookie, Goldie a dalších..
more info: http://www.shadowbox.cz/2k

Sweg

Dj Sweg působí na taneční scéně od roku 2000, nejprve jako promotér, od roku 2001 i jako dj. V roce 2004 se stal členem Shadowboxu, kde působí převážně jako dj a fotoreportér. Za několik let působení za gramofony si stihl zahrát v mnoha českých klubech, na Slovensku, v Rakousku a na několika větších akcích a festivalech (Open Air Field, Cosmic Trip, Love Planet, Let It Roll, Hradhouse, Bush, Take Control, Break4Beats...) po boku djs jako LTJ Bukem, Andy C, Fabio, Nookie, D-Bridge, Utah Jazz, Seba a řady dalších.
more info: http://www.shadowbox.cz/booking.php?djById=85

Panorama

Panorama během svého djského působení vystoupil na řadě větších akcí v Čechách i na Slovensku. Jeho vytříbené mixy mohli slyšet návštevníci festivalů Let it Roll, Svojšice, Zámostí či Digital Sun. Právě booking na Digital Sun získal vítězstvím v djské souteži, a zahrál si tak po boku jmen jako D Bridge či Brooklyn. Během několika let djského vystupování už supportoval velkou řadu zahraničních hvězd. Z mainstreamových oblíbenců zmiňme například High Contrasta, London Elektricity, Danny Byrda, Brookes Brothers či Sigmu. Z deepových a techy vod vyčnívají Icicle, Survival nebo Commix a své nepochybné místo zde mají i melodičtější jména jako Marcus Intalex či Calibre.
more info: http://www.shadowbox.cz/booking.php?djById=91

Error

DJ a producent z Mexika, který před několika lety rozšířil řady hudebníků z jiných krajin, jimž natolik učarovala Praha, že tu zakotvili natrvalo. S hraním začal už doma za oceánem, nejdřív to byl techhouse, potom se vrhnul na drumandbass. Error má specifickou Drum and Bass výběr mezi Jump-up a Tech-Step. On hraje téměř 8 let v různých klubech a na festivalech ve Mexiku a Evropě. Má společné scény s mnoha hudebníky d\'n\'b Z domácnělého Mexičana můžete potkávat za gramci v různých pražských klubech.
more info: www.myspace.com/eldjerror

Cinda open air warm-ups:

V souvislosti s festivalem Cinda open air pro vás máme připraveny 2 warmupy, na kterých se budete moci na tento festival skvěle naladit a mimo toho i získat zcela zdarma FREE vstup na tento fesťák.

První z nich je Warm-up v pražském klubu Havana, který se uskuteční 26.8. a na kterém se představí Adlet, Kifli & Carrasco, Smoke, P-jay a Mark Evil.

Druhý se pak odehraje v prostorách klubu Pekelnej bar 2.9.. a vy se tak budete moci skvěle bavit na více undergroundovější sound dj\'s Subgatea, Peta Walka, Kifliho, Finidiho, Carrasca a Marty Fishe.

Kompletní informace o warm upech a festivalu samotném naleznete na www.cindaopenair.cz nebo facebooku http://www.facebook.com/event.php?eid=208800802504678

so 10. září 2011
Císařská louka, Praha - Smíchov
Druhé pokračování Cinda open airu se hlásí o slovo druhou zářijovou sobotu 10.9....