Cinda open air představuje partnery festivalu, láká na nohejbalový turnaj a příznivé ceny na barech!

C.O.A. představuje partnery festivalu, zve všechny na nohejbalový turnaj, doprovodné aktivity a zveřejňuje ceny na barech!

Již za dva týdny proběhne v prostorách sportovního areálu Cinda na Císařské Louce druhé letošní pokračování Cinda Open Airu, jehož první díl sklidil velké úspěchy mezi clubbery nejen z naší metropole.

Ve spojení s festivalem vám představujeme jeho hlavní partnery, kteří se na festivalu podílejí.

Zároveň vyzíváme všechny zájemce o nohejbalový turnaj, který v rámci festivalu proběhne, aby se co nejdříve zaregistrovali na registračním emailu pro účastníky trunaj@cindaopenair.cz, kde uveďte název týmu + složení tří hráčů. Turnaje startují v sobotu 10.9. v 15 hodin.

O důvod více proč na festival vyrazit jsou bezesporu i velmi příznivé ceny na barech. Výčet nejžádanějších drinků návštěvníků přikládáme v této tiskové zprávě.

Doporovodné aktivity na festivalu:

Mimo kvalitního hudebního zážitku, který je tím hlavním důvodem, proč vyrazit na C.O.A., se mohou všichni zájemci zaregistrovat na již zmiňovaný nohejbalový turnaj na emailu turnaj@cindaopenair.cz, který startuje 10.9. v 15 hodin.

Kromě sportu máte možnost navštívit stánek se streetovou módou Area23 (www.area23.cz) a trafiku s veškerým sortimentem, která na prvním dílu chyběla. Trafika nabídne návštěvníkům kompletní sortiment zboží.

so 10. září 2011
Císařská louka, Praha - Smíchov
Druhé pokračování Cinda open airu se hlásí o slovo druhou zářijovou sobotu 10.9....