Cinda open air se zahraničními headlinery

Cinda open air se zahraničními headlinery

Po úspěšných loňských dvou dílech se vrací Cinda open air, který i letos proběhne hned ve dvou termínech. Na prvním dílu, který se uskuteční již 14. července na Císařské louce, vystoupí hned dva zahraniční headlineři – srbská techno legenda Marko Nastic a německý Marco Zaffarano. Line up druhého dílu, který je přichystán na 1. září na stejném místě, prozatím zůstává utajen.

Festival letos nabídne celkem 5 zastřešených pódií, na kterých se vystřídá 45 djs. Kromě zahraničních headlinerů zde vystoupí i známí domácí zástupci jako Orbith, Jerry, Ladida, Chris Sadler, Bon Finix a další.

Jednoznačným headlinerem festivalu je balkánská techno hvězda Marko Nastic, který v ČR nevystoupí poprvé. Marko patří mezi nejžádanější techno djs východní Evropy a momentálně pracuje na jednom z projektů s dalším výrazným jménem místní scény Dejanem Milicevicem.

http://www.youtube.com/watch?v=gQdI1yTMXMc

Druhé jméno potěší především dlouholeté fanoušky taneční scény. Německý dj a producent Marco Zaffarano začal být aktivním djem již v 80. letech minulého století, od roku 2002 navíc vlastní label Anima Records. Dnes již bohužel tato legenda oficiálně nehraje, ale my vám ho naservírujeme v parádě.

http://www.youtube.com/watch?v=YnzudpnZICQ

Pokud si chcete zpříjemnit čekání na Cinda open air, doporučujeme zajít minimálně na jednu z mnoha warm up parties. První akce startuje již tento pátek 15. 6. v pražském klubu Touster a zahrají zde djs Orbith, KIFLI, Carrasco, Subgate, Mylo a Ezwell, kteří vystoupí i v červenci na Císařské louce.

so 14. červenec 2012
Fotbalové hřiště - Císařská louka, Praha 5
Cinda jako jediný pražský open air festival zaměřený na taneční hudbu bude mít i...