Cinda Open Air Warm Up Parties

Cinda Open Air Warm Up Parties

První letošní vydání úspěšného open air festivalu CINDA OPEN AIR se nezadržitelně blíží a sním i nějaké ty warm up parties, které Vás dostanou na tu správnou vlnu letních mejdanů. Před prvním vydáním Cindy proběhne celkem 5 warm up parties nejen v Praze.

První v řadě je již 15.6 v klubu Touster, kde se Vám představí jako hlavní host večera headliner Cindy z minulého roku všem dobře známý dj Orbith, který má pod taktovkou opravdu rozjetou noc nazvanou Elektra v brněnské flédě. Dalším na line upu je samozřejmě zakladatel Cindy dj Kifli, který se prezentuje šlapavým tech house soundem. Navíc ve spojení se stájovým kolegou Carascem vždy vytvoří zajímavý set, který dokáže publikum roztančit. Další ze zajímavého seznamu je tech housový dj a producent, rezident noci Creative v pražském klubu Chapeau Rouge a také rezident afterparty klubu Studia 54, u českého publika čím dál tím více oblíbený dj Subgate, který si za poslední dobu zahrál se spoustou zvučných jmen jako je například francouzský techno producent a majitel labelu Form samotný POPOF. Další v řadě je mladý dj Mylo, který se prezentuje groovy funky housem a měl již možnost si zahrát ve spoustě zajímavých klubů, jako jsou Mecca či KU Bar. Poslední na seznamu je mladý a neklidný dj Ezwell, který se nedávno stal součástí bookingu značky BPM. Jeho sety se pohybují ve sférách deep housu a tech housu.

Další warm up party se odehraje 23.6 v pražském Yes Clubu, kde Vás budou bavit djs jako Kifli či Pete Walk z uskupení Proud-M a to i se svým stájovým kolegou Adamem Cloudem. Dále zde pak budou hrát kolegové djové a producenti ze Studia 54 dj Subgate a dj Finidi.

Poté proběhnou ještě 3 warm up párty a to konkrétně v České Třebové s djs: 2Takt, Kiflim a Adlet. Dále v Chapeau Rouge s djs: Loutka, Hydrophonic, E-lite vs. Adlet, Kifli vs. Carrasco, Finidi a Mylo a hned ráno k tomu připojený after ve Studiu 54.

Těšíme se na Vás poprvé již 15.6 v Touster Club & Lounge.

Kompletní přehled všech warm up parties:

15.06. - Touster (Praha) - Orbith, KIFLI, Carrasco, Subgate, Mylo, Ezwell

23.06. - Yes (Praha) - KIFLI, Pete Walk, Adam Cloud, Finidi, Subgate

30.06. - Audio (Česka Třebová) - 2Takt, KIFLI, Adlet

06.07. - Chapeau Rouge (Praha) - Loutka, Hydrophonic, E- lite vs Adlet, KIFLI vs Carrasco, Finidi, Mylo

07.07. - Studio 54(Praha) - Official warm up afterparty

Vstupy na všechny warm up parties jsou zdarma. Výjimkou je after party ve Studiu 54.

so 14. červenec 2012
Fotbalové hřiště - Císařská louka, Praha 5
Cinda jako jediný pražský open air festival zaměřený na taneční hudbu bude mít i...