DJ Sak Noel roztančí letní Sázavafest

Nemůžete se dočkat chvíle, kdy uslyšíte první jména zahraničních interpretů, kteří vám zahrají na letošním letním Sázavafestu? Máme pro vás první jméno - DJ Sak Noel.

Za předprodejních 900 Kč včetně poplatků se již nyní můžete těšit na prvního z mnoha českých i zahraničních DJs, kteří vám zahrají v nové hale DANCE MANIA v rámci letošního 12. ročníku Sázavafestu. DJ Sak Noel, katalánský DJ a hudební producent, zde zahraje svůj hit „Loca People“, který zdolával přední příčky v hitparádách po celém světě. Song byl number 1 v charts v Holandsku, Kanadě, Francii, Argentině, Rusku a v mnoha dalších světových státech. V Čechách jste se se songem setkali jak v klubech, tak i v radiích vedle velikánů taneční hudby typu David Guetta.

Videoklip k hitu „Loca People“, který byl v Noelově rodném Španělsku považován za kontroverzní, zhlédlo více než 50 milionů fanoušků z celého světa na YouTube. Zajímavostí je, že klip Noel sám režíroval. Koncem loňského roku pak vydal DJ Sak Noel singl s názvem Paso. Těšíte se až vás rytmy taneční hudby v podání předního evropského DJe rozproudí na letošním Sázavafestu?

Čt 2. srpen 2012
Zelený ostrov, Benešov u Prahy
12. ročník multikulturního festivalu.