Dokořán fest, to je výborná muzika v krásném prostředí

Festival Dokořán zná své hvězdy i kompletní program. UDG, Plusminus, Etna nebo Verra Cruz jsou hlavními taháky a přitom to zdaleka není vše. Po roce se také festival vrací do opraveného areálu Loděnice. Co si přát více, než pohodu, léto a dobrou hudbu v parku u vody?

Sedmý ročník festivalu Dokořán letos láká na zahraniční kapely Verra Cruz nebo Etna, stejně jako na známá nebo časem ověřená jména. Nechybí tak festivalové stálice UDG, Zdeněk Bína nebo The Switch. Multižánrový Dokořán nabídne širokou škálu hudby od hardcoru přes odlehčený rock po nenáročný pop nebo alternativu. Samozřejmostí je i rok od roku lepší klubová scéna.

„Teď se jen můžeme modlit za počasí. Festivalové stany už jsme párkrát chytali.“ Vzpomenul s úsměvem deštivé ročníky organizátor Daniel Cieslar.

Podle jeho slov je festival prostorem pro komunikaci, seznamování se, a to bez ohledu na hudbu, kterou má člověk nejraději. Festival Dokořán se nechce vymezovat a jeho cílem je vylepšit kulturní prostředí karvinského regionu pro všechny.

Tradičně tak na Dokořánu nechybí ani ska nebo punk nebo méně známé kapely, které na festivalech nedostávají tolik prostoru.

Dokořán, to jsou tři dny plné různorodé a kvalitní muziky, pohody a přátelství, v krásném prostředí zámeckého parku v Karviné. Více na festival.dokoran.cz.

Čt 4. srpen 2011
Loděnice, Park boženy Němcové , Karviná
Festival Dokořán 2011 je letos pořádán již po sedmé a stává se tak neodmysliteln...